Patarimai, kaip išsirinkti baldus

Baldai

Baldai

Jei ketinate įsigyti naujų baldų, tai turėtumėte apsvarstyti, ko tiksliai norite. Įvairiose parduotuvėse, internete parduodami nauji ir dėvėti baldai, todėl kiekvienas ras tinkamų prekių. Šiuo straipsniu siekiama supažindinti su būtina informacija ir taip palengvinti baldų paieškos procesą.

Nauji ar dėvėti?

Svarbu įvertinti savo finansines galimybes, nes tai lems, kokią sumą galite skirti baldams. Žmonės, kurie nenori išleisti daug santaupų, renkasi dėvėtus baldus. Turėtumėte žinoti, kad baldai naudoti dažnai prekine išvaizda neprilygsta naujiems. Nepaisant to, galėsite sutaupyti litą kitą. Vis dėlto yra tokių baldų salonų, kuriuose siūloma itin nebrangių prekių, todėl pasidomėkite kainomis iš anksto, yra tikimybė, kad naudotų baldų pardavėjas pernelyg užsikels kainą. Geriau pirkti ne iš skelbimų portalų ar turgaus prekiautojų, o įmonių, jas nesunkiai surasite internete, paieškos sistemoje įveskite baldai naudoti vilnius, dėvėti baldai namams kaunas ar pan. Yra tokių firmų, kurios prekiauja ir naujais, ir dėvėtais baldais, todėl galėsite lengviau apsispręsti, ar pirkti baldą, vis dar kvepiantį dažais, ar rinktis dėvėtą daiktą. Nieko tokio, jei perkami smulkūs dėvėti baldai lentynos, kėdės, bet atidžiau reikėtų rinktis spintą, virtuvės baldus bei lovą, nes šie daiktai turi būti funkcionalūs ir patvarūs. Jūsų nedomina nenauji baldai? Naujų baldų pasiūla dar didesnė, todėl ir internete, ir daugelyje miestų rasite jais prekiaujančių įmonių. Tokių baldų kokybė yra geresnė, jie turėtų tarnauti itin ilgai, be to, jų prekinė išvaizda žymiai geresnė. Tad kiekvienas baldus renkasi, priklausomai nuo piniginės storio.

Baldų gamyba

Daugelyje Lietuvos miestų yra siūlomi baldai pagal uzsakyma, taip pat ši paslauga teikiama ir internetu. Jei Jūsų gyvenamojoje vietoje nėra įmonių, kurios užsiimtų baldų gamyba, tai ne bėda, nes yra tinklalapių, kuriuose siūlomi nestandartiniai baldai. Paieškos sistemoje įrašykite nestandartiniai baldai kaune, nestandartiniai baldai klaipeda, gaminami baldai klaipedoje ir pan. ir nesunkiai rasite baldų internetinius puslapius. Jūs apžiūrėsite jau pagamintą produkciją interneto svetainėje, užsisakysite patinkantį variantą, atvyks meistrai, išmatuos virtuvės ar kito kambario sienas ir po kurio laiko džiaugsitės funkcionaliais baldais. Žinoma, galite pasitarti su meistrais ir užsakyti originalų baldą, kuris derėtų prie Jūsų interjero. Baldus gaminančios įmonės dažniausiai siūlo projektuotojo dizainerio paslaugas, pasirūpina brėžiniais, gamyba, transportavimu ir montavimu. Atsižvelgiant į Jūsų norus, bus pagaminti praktiški ir originalūs baldai namams, jie gali būti brangesni nei prekės iš salono. Vis dėlto, jei pasikliausite kliento poreikiais besirūpinančia įmone, tai baldų gamyba gali būti net pigesnė nei pirkimas iš salono, pavyzdžiui, jei atsisakoma nugarinės spintos dalies ar pan.

Atkreipkite dėmesį į detales

Svarbu ne tik pačių baldų konstrukcijos medžiaga (medžio drožlių, dulkių plokštės, medžio drožlių plokštės dengtos natūralios medienos lukštu, natūralus medis, metalas), bet ir kitos detalės. Jei Jus domina baldai lovos, spintos, spintelės, tai reikia atkreipti dėmesį furnitūrą (bėgeliai, vyriai ir kt.). Ji turi būti kokybiška, jai nereikėtų gailėti pinigų, norint, kad baldas ilgai tarnautų. Pagalvokite ir apie minkštų baldų paviršių. Populiariausi yra audiniu padengti baldai odiniai kampai, sofos, foteliai perkami rečiau, nes yra brangesni. Atkreipkite dėmesį ir į aplinką, namiškių amžių, pavyzdžiui, baldai jaunimui turėtų būti šiuolaikiški, o vaikams – ne per šviesūs, kad greitai neišsiteptų.

Taigi, baldai parduodami ir nauji, ir dėvėti, siūlomi individualūs baldų dizaino sprendimai. Įvertinkite savo poreikius, nustatykite bent apytikslę sumą, kurią ketinate išleisti baldams, tada bus lengviau nuspręsti, ar teikti prioritetą kokybei, ar kainai.

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *