Kiek užsidirbti per vasarą

Balkonu stiklinimas kainaSimas pasakoja, kad jam balkonu stiklinimas kaina atsiėjo visos vasaros. Tačiau vaikinas užsidirbo, ką ne visi padaro, ką tik baigę mokyklą. Kalbiname vaikiną, ir prašome, kad jis pasidalintų savo patirtimi, savo istorija.

Labas, Simai, tai kaip ten tų balkonu tau stiklinimas tapo profesija?

Na, nieko čia labai ypatingo nėra. Balkonu stiklinimas, kaina anksčiau mažesne, visada buvo tas dalykas, kur aš šiek tiek prikišdavau nagus. Mat mano tėtis yra šitos srities specialistas, jis čia dirba, pats vadovauja. Tai ir mane, sūnų, dažnai į statybas, kaip į pagalbą gerą, pasiima. Man gana priimtinas toks dalykas, nes pats nemėgstu monotoniškų užsiėmimų. O statybose visada turi galvoti, labai daug mąstyti, kaip ką padaryti. Jeigu negalvosi, tada padarysi broką, kažkas kitas turės statyt. Aišku, kaip ir kitose srityse. Bet balkonu tvarkymas yra sudėtingas, reikia dažnai nepatogiomis sąlygomis, aukštai dirbti, todėl lengviau turbūt kokias kiemo plyteles blogai sudėtas pataisyti, negu karis aukštyn. Stiklinimas yra specifinis darbas, bet man jis visai patinka.

Anksčiau dirbdavai su tėvu, o po mokyklos baigimo nutarei pats pamėginti, kaip vyksta balkonu stiklinimas, kaina kokia dirbant vienam?

Ne, aš neplanavau konkrečiai tokios įvykių tėkmės. Tėčiui prireikė daryti operaciją, o klientai jau iš anksto buvo užsiprašę ne vieno darbo. Nesinori ir žmonių palikti be balkonų, nesinori ir pačiam vasarą tuščiai leisti. Išsilaikiau brandos egzaminus, ir prasidėjo balkonu stiklinimas. Kaina studijų gali tekti mokėti, todėl noriu jau dabar iš karto pradėti taupyti studijoms. Dar kol kas nežinau, kur įstojau, nes rezultatus paskelbs tik liepos pabaigoje. Bet, kai dirbu, tai taip labiau net „atsijungiu“, mažiau to streso ir nervų. Tiksliau, yra kitas stresas, kiti nervai, apie tai, kaip turi gerai vykti balkonu stiklinimas. Kaina viso šito yra gana gera.

O kur planuoji stoti, ar kažkokia panaši sritis bus, gal su statybomis?

Gal su statybomis, gal ne. Bandau stoti į architektūros studijas įvairiose skirtingose vietose, skirtinguose universitetuose. Turiu nebloga vizualinį supratimą apie dalykus, piešiu. O balkonu stiklinimas Kaune ir įvairiose kitose vietose man jau tapęs tokiu įprastu dalyku. Turiu tą praktinį prisilietimą prie pastatų, konstrukcijų. Žmonės manęs kartais klausia, kiek kainuoja balkonu stiklinimas. Aš galiu pasakyti, kad tą paprastą darbą galima atlikti labai greitai ir pigiai, bet ten, kur prasideda kūryba, kur jau norisi kažko įdomesnio, modernesnio, gražesnio, ten ir kaina paprastai kitokia, didesnė būna.

Kas sunkiausia tavo darbe?

Keltis šeštą ryto. Juokauju. Balkonu stiklinimas aliuminio konstrukcijomis kaina praėjusį kartą man buvo gana sunkus, nes pirmą kartą dariau būtent tokį dalyką. Anksčiau šiek tiek kitaip dirbdavau. Taigi, gal sunkiausia būna, kai kažką visai naujo pradedi, tai turi ir mokytis tuo pačiu, ir neramu gali būti, kad kažką ne taip padarysi, paskui perdaryti reikės. Žinau, kad balkonu stiklinimas Klaipedoje kaina nesiskiria per daug nuo mano kainų, ten jau mane irgi kviečia, bet dirbti su tokiais projektais, kurių tiesiog prisibijau. Vis tiek balkonu stiklinimas kaina Kaune neretai būna nuleista, mažesnė, nes darau kažką pažįstamiems. O ar tikrai padarysiu labai gerai kažką visiškai naujiems žmonėms, nežinau. Taip pat yra ir balkonu stiklinimas Vilniuje, kur turiu pasiūlymą. Šitą priėmiau, nes neaukštai, ir projektas toks, su kokiu dažniausiai dirbu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *