Vargu ar kokie nors modernūs namai apsieitų be televizoriaus. Galbūt daugelis iš Jūsų sakysite, kad pati televizija jau yra atgyvenusi ir seniai pakeista interneto, tačiau galvokite plačiau – televizorius nebūtinai turi būti skirtas laidų žiūrėjimui. Jo pritaikumumas gali būti žymiai platesnis.

Visų pirma, tai televizorius yra nepakeičiamas įrankis filmų žiūrėjimui. Šiandieninės technologijos leidžia tai daryti be jokių papildomų laidų viską atliekant bevieliu ryšiu ir tuo pačiu metu užtikrinint ypatingai aukštos kokybės vaizdą ir garsą.

Kita žmonių kategorija, suprasianti televizorių svarbą – tai konsolių savininkai. Žaisti per paprastą monitorių yra pakankamai įdomu, bet “išsidrėbti” ant sofos ir šaudyti priešus per beveik metro ilgio ištrižainės televizorių yra kur kas linksmiau. Tuo labiau, jeigu mėgstate vakarėlius, kartais žaisti “Fifa 13” gali būti daugiau nei linksma.

Aišku, jeigu norite pilnavertiškai mėgautis visais šiais malonumais, Jums tiesiog būtina turėti gerą ir kokybišką įrangą. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų renkantis televizorių tai yra kokį televizorių reikėtų rinktis? Paprastą, seną, gerą LCD, ar naujensįjį LCD su moderniu LED apšvietimu? Pabandysime atsakyti į šiuos klausimus taip, kad Jums būtų lengviau apsispręsti.

Visų pirma, tai LED televizoriai atkuria vaizdą su žymiai geresniu kontrastu. Tai reiškia, kad spalvos bus atkuriamos geriau, o juoda spalva išties bus juoda, o ne labai tamsiai pilka. Beje, būtent ši savybė darė plazminius televizorius buvo iškėlusi į aukštumas.

Kitas gana svarbus LED apšvietimu paremtų televizorių paranašumas yra tas, kad jie gali būti žymiai plonesni, mat patys šviesos diodai užima labai nedaug vietos. Palyginimui su senesne technologija, LCD ar TFT TV būdavo maždaug ~5-7cm storio. Modernieji televizoriai šį skaičių sumažina iki 1-3 centimetrų ir leidžia rinkai pasiūlyti dar plonesnius ir gražesnius televizorius.

Tuo tarpu dėl didesnio “lempų” skaičiaus galima atkurti platesnį spalvų spektrą, tai taip pat prisdeda prie geresnio matomo vaizdo kokybės ir gali smarkiai įtakoti Jūsų pasirinkimą.

Beje, dėl kitokios gaminimo technologijos gaminant naujos kartos televizorius, į aplinką yra išskiriama kur kas mažiau nuodingų medžiagų. Vargu ar šis faktas gali smarkiai įtakoti Jūsų pasirinkimą, tačiau jeigu esate aktyvus ekologijos fanas, tuomet Jūsų neturėtų dominti nei LCD, nei plazminiai televizoriai.

Tarp kitko, taupiems žmonėms turėtų būti įdomu ir tai, kad šie televizoriai naudoja beveik trečdaliu mažiau elektros energijos. Perkantiems šią įrangą su ilgalaike perspektyva, tai turėtų būti labai naudinga, kadangi nors ir už patį televizorių sumokėsite daugiau, tačiau jo išlaikymas bus kur kas pigesnis.

Įdomus faktas yra tas, kad jie yra žymiai ilgaamžiškesni todėl, jeigu ieškote patikimos įrangos, LED technologijos televizoriai be jokios abejonės turėtų būti Jūsų pasirinkimas.

Na, o jų pasirinkimas yra tikrai didelis – “Samsung” ir “Philips” jau atsisako senos technologijos TV ir pereina prie LED. Tai įtakoja jų kainos kritimą bei spartesnį technologinį vystymąsį.

Tad tikimės, jog šis straipsnis padėjo Jums nuspręsti kokį televizorių turėtumėte rinktis, nors panašu, kad aptarus visus LED pranašumus, šio tipo televizorius ir turėtų būti Jūsų pasirinkimas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *