butai klaipedojeKai kurie parduodami butai Klaipėdoje nėra tokie vertingi kaip galvoja pardavėjai, todėl dažniausiai tam į pagalbą pasitelkiami nekilnojamo turto agentai. Daugelis pardavėjų per daug užsikelia kainas, todėl suprantama, kad dėl šios priežasties susidomėjimas jų skelbimais nėra toks didelis. Norint parduoti būstą uostamiestyje, pirmiausia reikėtų ištirti rinką – turite daugmaž matyti kokios kainos vyrauja tam tikruose rajonuose, turite kruopščiai įvertinti visus faktorius, kurie galėtų jūsų turimo būsto kainą pakelti šiek tiek aukščiau. Geriausia tai, kad nekilnojamo turto agentūros ne tik padeda įsigyti būstą – jos padeda ir parduoti. Jeigu patys užsiimsite pardavimo procedūromis, tai tada turėkite galvoje, kad teks sugaišti nemažai laiko.

Į nekilnojamo turto agentūras kreiptis dėl buto pardavimo verta todėl, kad jūs tiesiog nebeturėsite ką veikti, nes būtent brokerių darbas ir yra viską atlikti už klientą. Klientas būsite jūs, tad brokeris viską atliks už jus. Kaip veikia visas susitarimas? Pirmiausia, jums derėtų kruopščiai atsirinkti agentūras, nes ne visos yra patikimos. Susiradus agentūrą, belieka sutarti paslaugų įkainius. Turite žinoti, kad tie įkainiai nėra sumokami iškart – jie sumokami tuomet kai darbas jau atliktas t.y. kai bus parduotas jūsų butas. Jeigu jūs parduodate butą Klaipėdoje, tai dairykitės į vietines agentūras – jos labiau bus patyrusios šiame Lietuvos gale.

Kuomet vyksta pardavimo procesas, dažniausiai klientui neleidžiama pačiam ieškoti pirkėjų. Tai reiškia kad bus pasirašoma sutartis, kuri įpareigos jus nebendrauti su potencialiais pirkėjais tol, kol tie pirkėjai nebus atvesti pačios agentūros. Trumpai tariant, agentūros darbas bus surasti pirkėją, o jūsų – laukti. Tai dažniausiai taikoma visose agentūros. Tas pats liečia ir kitų brokerių samdymą – kartais agentūros nurodo, kad sudarius sutartį, klientas jokiu būdu negali papildomai kreiptis į kitą agentūrą. Nesvarbu, kad jūs norite greitai parduoti savo butą – turėsite vis tiek palaukti.

Grįžtant prie įkainių, tai čia svarbu paminėti, kad jie nustatomi individualiai. Dažniausiai jie priklauso nuo daugelio aplinkybių – jeigu butas sunkiai parduodamas, jeigu brokeriui teks tvarkyti dokumentus, tai jis pakels savo paslaugų įkainį. Jūs mokėsite tik nuo sėkmingo pardavimo, tad nedvejokite – kreipkitės į NT agentūras ir viskas bus paprasčiau.

Informacija pateikė: http://www.juratecity.lt/

Vienas komentaras į: “Butai Klaipėdoje lengviau parduodami per NT agentūras”

  1. Lukas says:

    Sutinku – geriausia butą pirkti yra per NT brokerius – parenką tau geriausią sprendimą ir nereikia sukti galvos dėl to, ar butas Tau bus tinkamas, nes iš anksto pateiki savo norus. Labai patogu tais atvejais, kai nori sutaupyti laiko.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *