kokybiski implantaiDantų gydymas – viena sparčiausiai tobulėjančių sričių medicinos sferoje. Šioje srityje, kvalifikuoti specialistai šiuo metu gali atlikti net ir sudėtingiausias operacijas, kurios sugrąžins jūsų sveikus dantis ar tiesiog patobulins jūsų šypseną. Vienas aktualiausių pasiekimų odontologijos srityje – dantų implantai. Ko gero ne visi esate girdėją apie šią procedūrą, todėl būtina žinoti kiekvieną smulkmeną šio atradimo srityje.

Faktas tas, jog su laiku kiekvienas patiriame nemalonių įvykių, kurių metu sutrinka mūsų sveikata, o sužeidimai burnos ertmėje yra dažniausiai pasitaikančių nutikimų. Šiuo atveju tik kokybiški implantai gali atstatyti visą jūsų dantų skaičių. Jų dėka, jūsų pažeisti dantys gali būti pakeičiami specialistų sukurtais dirbtiniais dantimis. Jų sandara nei kiek nepaveiks jūsų kitų – sveikųjų dantų būklės. Pasitaiko atvejų, jog protezavimo metu, po kurio laiko yra sulaukiama nemalonių šalutinių poveikių, tačiau dėl dantų implantų galite nei kiek nesibaiminti, nes jie yra naudojami nepatiriant jokių pašalinių poveikių jūsų burnos ertmei.

Kiekvienas besidomintis šia medicinos technologija privalo žinoti ir visą operacijos procesą bei galimą kainą. Dažniausiai jeigu yra siekiama implantuoti tik vieną dantį, tai operacija trunka vos keliolika minučių jeigu nėra patiriama jokių nesklandumų. Jos metu, į jūsų žandikaulį, o tiksliau – į sritį, kur įauga dantys, yra įveržiamas specialus titano sraigtas, ant kurios yra uždedamas reikiamos formos dantų implantas. Titanas yra geriausia medžiaga, kuri dera kartu su jūsų žandikaulio kaulo medžiaga, todėl pakaitalų sraigtams ko gero dar ilgai nebus, nes tai yra bene sveikiausia medžiaga iš visų galimų.

Kainos atžvilgiu yra sunku nustatyti reikiamą sumą, nes kiekvieno žmogaus problemos yra skirtingos. Kai kuriems reikalingas vieno, tačiau yra ir tokių, kuriems reikalingas ir kelių dantų implantavimas. Kaina priklauso nuo kiekio, o tiksliau atsakyti galėtų tik jūsų išsirinktos klinikos specialistas, kuris ir atliks visą procedūrą.

Kiekvienam žmogui būtina žinoti, jog yra tikimybė, jog dantų implantavimas gali būti nesėkmingas iš pirmojo karto. T.y. po operacijos praėjus neilgam laiko tarpui, jūsų implantas gali būti atmestas. Tai reiškia, jog implantui neprigijus, procedūra yra pakartojama, tačiau vertėtų žinoti – pakartotinės operacijose metu jums ko gero neteks mokėti dar kartą. Tokie atvejai yra labai reti, tačiau svarbiausia yra tai, jog nors ir nepasisekus pirmam kartui – viskas gali būti padaryta antru bandymu.

Tad norintys pasinaudoti šiomis medicinos technologijomis būtinai turėtų kreiptis į reikiamos klinikos specialistą konsultacijai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *