Vienas dažniausių palydovų šiuolaikiniame pasaulyje yra ne kas kitas kaip pinigai. Deja, ne visuomet jų yra pakankamai, tad norint neatsilikti nuo naujovių tenka skolintis.

Vieni skolinasi iš draugų, kiti ieško pinigų tarp pažįstamų asmenų, tačiau nemažai žmonių renkasi greituosius kreditus. Greitasis kreditas leidžia skolintis iš juridinio asmens, kuris nėra nei pažįstamas, nei artimas giminaitis ir laiku grąžinus paimtą kreditą vėliau to nė neprimins.

Greitasis kreditas suteikia galimybę įsigyti norimą daiktą tuomet, kai jo reikia, o ne tuo laiku, kai atsiranda pakankama pinigų suma. Pavyzdžiui, pasirodžius viliojančiam kelionės pasiūlymui greitųjų kreditų pagalba jį galima įsigyti iš karto. Tuo tarpu, nesinaudojant greitaisiais kreditais toks pasiūlymas gali ir praeiti, o planuojama kelionė susitaupius pakankamą lėšų sumą gali pabrangti iki kelių kartų. Vertinant greitųjų kreditų palūkanas, skolintis būtų finansiškai naudingiau.

Deja, ne visuomet greitasis kreditas yra paimamas kai jo tikrai reikia ar kai pasiūlymas tikrai vertas dėmesio. Kai kurie žmonės apakinti reklamų tiesiog negalvodami ieško finansinio sprendimo ir naudojasi pasiūlymu. Kaip bebūtų gaila, tinkamai neįvertinus sprendimo vėliau gali tekti gailėtis savo pasirinkimo, tačiau grąžinti laiko atgal, net ir šiais technologijų laikais, nėra galimybių.

Siekianti išvengti netinkamo kredito reikėtų ne tik tinkamai įvertinti esamą pasiūlymą, bet kartu pasverti ir savo galimybes. Neretai besiskolinantiems žmonėms atrodo, jog greitojo kredito grąžinimui pinigų atsiras, tačiau statistika ir finansinė praeitis rodo, jog sukaupti kreditui grąžinti reikiamos sumos gali ir nepavykti.

Netinkamai įvertinus savo galimybes bei skolinantis neatsakingai įsigytos paslaugos ar prekės praranda savo vertę, nustoja džiuginusios ir pradeda kelti papildomų rūpesčių. Tam, kad to išvengti visų pirma reikėtų prisiminti, jog skolintis būtina būti atsakingam, prieš imant greitąjį kreditą tinkamai įvertinti savo pajamas ir galimybes, taip pat, atsižvelgti į pasiūlymo vertingumą ir pasitarti su artimaisiais bei kitais, patarti galinčiais žmonėmis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *