nekilnojamo turto skelbimaiPastaruoju metu dirbant stengiuosi pabėgti nuo savų darbų dviem būdais. Tai socialiniai tinklai ir nekilnojamo turto skelbimai. Pastarieji man padeda kuo daugiau laiko praleisti ieškant kažko, ko iš tikro nėra. Aš dažnai tiesiog junginėju skelbimus ir žiūriu, kur išnuomojamas koks nors butas, kuriame ir aš galėčiau apsigyventi.

Mūsų reikalavimai

Nuo vasaros planuojame gyventi trise. Ieškome trijų kambarių buto. Matau, kad butu nuomos skelbimai jau yra pasikeitę, iš tiesų, rinka keičiasi kone kas minutę. Tai svarbus dalykas, nes kainos kyla, ir imi galvoti, ar ne geriau būtų mokėti paskolai, negu mokėti nuomai kas mėnesį po tokią didelę sumą. Niekam nesmagu už nuomą mokėti per daug, bet nieko nepadarysi, tai dažnai tiesiog tenka daryti. Kokia pasiūla, tokie ir nekilnojamojo turto skelbimai, ir atvirkščiai. Kol kas orientuojamės į rajonus arčiau centro: Senamiestį, Naujamiestį, Žirmūnus, Antakalnį, Šiaurės miestelį. Iš tiesų, labai pamėgome gyventi prie upės. Dar nepaminėjau Žvėryno ir Užupio, bet šie dažniausiai ir kainuoja daugiau, taigi, reikia tikėtis kažko brangesnio.

Taip pat labai svarbu, kad tikrai būtų 3 kambariai. Kodėl būtent 3 atskiri izoliuoti kambariai? Tiesiog gyvensime trise, taigi, visiems reikia atskirų privačių erdvių. Aš, brolis ir vyras. Mes su vyru užimsime du vieną šalia kito esančius kambarius, bet ir jie turėtų būti ne pereinami. Nepakenčiu, kai dirbant kambaryje, kažkas po jį vaikšto ir mane blaško. O broliui būtinai be abejonių reikia atskiro kambario. Apie kainą galvojame, kad mums tiktų 4 – 5 šimtai eurų. Tokiu atveju, gal net pavyktų gauti naujos statybos name nuostabų butą. Jau atsibodo gyventi tuose senuose sovietiniuose barakuose. Dabartiniai nekilnojamojo turto skelbimai leidžia už tokią kainą rasti optimalų variantą.

Senasis butas

Kai nuomojomės tą butą, kuriame dabar gyvenome, atsimenu, butu nuomos skelbimai dar neturėjo tos galimybės pamatyti butus žemėlapyje. Ir taip pat nebuvo galima sužinoti, koks nusikalstamumas aplink. Tada išsinuomojome butą, kuriame gyvename, vos už 200 eurų. Bet jame nebuvo normalios elektros instaliacijos, nebuvo net įprastos buitinės technikos, taip pat ir baldų. Taigi, nekilnojamojo turto skelbimai Vilniuje mums leido pasirinkti šį variantą, ir mes žinojome, ką čia gauname. Bet tada nutarėme, kad ne taip ir svarbu, kaip mes gyvensime, svarbiau, kad tai bus centras. Tuo metu prasidėjo bėdos šeimoje, ir tai vieni, tai kiti giminės vis apsistodavo pas mus bute. Supratome, kad nuomojantis tokį mažą butą yra labai nepatogu, nes nuolat viešintys giminaičiai tikrai džiaugsmo nesuteikia. Kai nėra jų kur padėti. Tačiau tada, kai butas didesnis, daug patogiau. Dėl to dabar ir norime didesnio, su daugiau kambarių.

Kaip sekasi paieškos

Galiausiai prieiname prie to, kokie dabar yra nuomojamų ir parduodamu butu skelbimai. Kol kas nieko nerandu už pasirinktą kainą prieinamo. Tačiau tuo pačiu žinau, kad taip ilgai labai ir nebus. Kad greitu metu reikės imti ieškoti už didesnę kainą. Išsikraustyti iš savo buto turime per vieną mėnesį, o aš dar neužsiėmiau rimta buto paieška. Nesinori iš anksto žiūrėti, kokie tie NT nuomos skelbimai, kadangi norisi, jog jie paprasčiausiai sėkmingai atsirastų tada, kai mums jau jų reikės. Juk vargu, ar labai sutaupai, jeigu butą išsinuomoji 3 mėnesiais anksčiau negu tau realiai reikia to buto, todėl ir tų problemų kyla.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *