paskolaPigi paskola internetu išduodama tik tada, jeigu klientas sugeba įrodyti, jog gauna pakankamas pajamas, bet vis daugiau žmonių bando tyčia klaidinti paskolų teikėjus, šitaip siekdami lengvesnio kelio paskolai gauti. Jums būtina žinoti, kad tyčinis klaidinimas yra sukeliantis pasekmes – jūs galite būti patraukiami baudžiamojon atsakomybėn. Verta akcentuoti, kad dabar apgaudinėti kreditorių nereikėtų, nes jiems neseniai atsirado prievolė tikrinti klientų pateikiamus duomenis. Tad, jeigu jūs bandote sukčiauti, tai kreditoriui nebus daug vargo išsiaiškinti visą teisybę. Jis tikrins duomenis viešose duomenų bazėse. Jie gauna prieigą prie informacijos apie jūsų turimus įsipareigojimus bei gaunamas pajamas.

Nereikėtų manyti, kad tos prieigos prie jūsų duomenų yra suteikiamos neteisėtai. Pirmiau yra reikalingas jūsų sutikimas, o jūs jį duodate kai pervedate tą vieną centą į banko sąskaitą. Tada kreditorius gali patikrinti duomenis. Jeigu jūs neduodate jokios sutikimo, tai jis duomenų tikrinti negali. Kas liečia duomenų patikrinimo procedūrų trukmę, tai čia reikia išskirti kredito bendrovių privalumą – jos tuos duomenis patikrina vos per kelias minutes. Tai itin trumpas laikas. Pati kredito išdavimo trukmė kartais siekia vos 15 minučių.

Būtina pažymėti, kad kredito bendrovėms nėra leidžiami tam tikri veiksmai. Pavyzdžiui, kai paimate kreditą ir tenka už jį mokėti įmokas kas mėnesį, tai kredito bendrovė jokiu būdu negali reikalauti jokio vekselio. Net jeigu jūs ir vėluojate, jūs vis tiek galite atsisakyti pasirašyti vekselį skolų išieškojimo bendrovei. Šis dokumentas tiesiog suteiktų teisę išvengti teismų – kreditorius jau galėtų kreiptis tiesiai į antstolį.

Greitasis kreditas internetu suteikiamas ne tik įprastose įmonėse, tad negalvokite, kad skolintis internetu galite tik iš jų. Net ir komerciniai bankai vis labiau linkę tam tikro dydžio kreditus suteikti nuotoliniu būdu. Kredito unijos taip pat teikia paskolas, bet neretai tenka vis tiek vykti į jų skyrių. Unijose paslaugas gauna tik nariai.

Renkantis kreditą internetu, būtinai žiūrėkite kokios palūkanos jums nustato kredito bendrovė, nes nuo to priklausys ar įmokos bus didelės ar ne.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *