greita paskolaJei pinigėlių prireikė čia ir dabar, geriausias sprendimas – tai paskola, kuri suteikiama vos per kelias minutes. Žinoma, tai gali už trukti ir šiek tiek ilgiau, nes procesas vyksta per elektroninę bankininkystę, tad pinigų kelias į banko sąskaitą gali užtrukti iki valandos ar šiek tiek daugiau.

Tokios rūšies paskolą itin patogu gauti šiuolaikinėmis technologijomis besinaudojančiam žmogui. Greita paskola teikiama internetu ar netgi išsiuntus sms žinutę, tad nereikia vykti į banką, laukti eilėse, kalbėtis su ne visuomet gerai nusiteikusiais banko darbuotojais ir panašiai. O internetas šiandien prieinamas bene visiems, jo galimybės, kaip matome, yra beribės.

Greita paskola skirta kasdienėms reikmėms ar nenumatytiems gyvenimo atvejams, kai pasiskolinti nėra iš ko. Tad kam gi suteikti nepatogumų tiek sau, tiek pažįstamiems ar artimiesiems, jeigu sukurta paslauga, galinti palengvinti finansinę naštą? Pavyzdžiui, paskola puikiausiai gali pasitarnauti jeigu staiga sušlubavo sveikata ir reikia brangių medikamentų, kai susiradote darbą užsienyje ir reikia nusipirkti lėktuvo bilietą, kai prireikė skubaus mašinos remonto ir panašiai.

Prieš prašant paskolos, tokias paslaugas teikiančios bendrovės rekomenduoja susipažinti su sutarties sąlygomis, grąžinimo terminais. Beje, reikėtų nepamiršti ir dar vieno labai svarbaus dalyko: ar, atėjus paskolos gražinimo terminui, turėsime reikiamą pinigų sumą paskolai grąžinti?

Svarbu įvertinti ne tik savo galimybes, bet ir sumą, kurią skolinamės. Didžiausia suma, kurią teikia greitąsias paskolas siūlančios bendrovės – apie 34 tūkstančius litų. Žinoma, optimali maksimali suma, kurią rekomenduojama imti greitam vartojimui – iki 10 tūkst. litų. Kitaip tikrai vertėtų apsvarstyti, ar paskola Jūsų konkrečiam atvejui – pats tinkamiausias pasirinkimas. Bene daugiausia žmonių skolinasi nedidukas sumas, tai yra apie tūkstantį litų.

Greita paskola Lietuvoje tampa vis populiaresnės, tad kompanijos ir įmonės, siūlančios paimti trumpalaikius kreditus, dygsta kaip grybai po lietaus. Tačiau nereikia imti paskolos iš pirmos pasitaikiusios įmonės. Specialistai rekomenduoja pasirinkti rinkos lyderius, t. y. gerą reputaciją užsitarnavusias greitąsias paskolas teikiančias įstaigas, kurių pavadinimai jau girdėti iš reklamos internete ar televizijoje. Žinoma, žinomumas ne visada tapatinamas su patikimumu.

Itin vilioja trumpam terminui suteikiamų paskolų sąlygos. Bene daugiausia užsiimančių kreditų verslu pirmąją trumpalaikę paskolą siūlo pasiimti be jokių palūkanų, kitaip tariant, jei paėmėte 1000 litų, tai tokią pačią sumą grąžinsite ir pasibaigus paskolos išdavimo terminui. Dažniausiai greita paskola be palūkanų suteikiama vieno mėnesio laikotarpiui.

Trumpam terminui suteikiama paskola vilioja dar ir dėl to, kad nebūtina užstatyti ar įkeisti turimo turto. Žinoma, tam tikri įsipareigojimai visgi galioja. Žmogus, norintis pasiimti paskolą, turi būti dirbantis, turėti tvarkingą mokumo istoriją, nebūti įsiskolinęs kitoms kreditus teikiančioms įstaigoms, vadinasi, būti finansiškai pajėgus grąžinti paskolą laiku ir su tokiomis palūkanomis, kurios buvo numatytos sutarties sąlygose.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *