greitieji kreditai akcijosTaupant savo laiką, ir greitieji kreditai akcijos galėtų sudominti tik tuos žmones, kuriems tai iš tiesų pavyktų gauti. Juk tikrai ne kiekvienas atitinka elementarius reikalavimus, pagal kuriuos yra nustatoma, ar gali žmogus gauti paskolą, ar negali. Taigi, tam, kad apsisaugotumėte nuo bergždžių pastangų bandant pasiskolinti, aplikuokite, kad jums būtų suteikti greitieji kreditai, akcija jiems esant, tik tada, kai žinosite, kad atitinkate reikalavimus. Jeigu bent vieno iš jų griežtai neatitinkate – greitieji kreditai, akcijos jums būtų tik tuščias šūvis, tad geriau investuokite savo laiką kitur ir nuveikite kažką kito, pavyzdžiui, užsidirbkite daugiau pinigų.

Jūsų amžius ir pilietybė

Visų pirma, reikia suvokti, kad greitieji kreditai (akcija) yra suteikiami Lietuvoje tik LR piliečiams, turintiems galiojančius savo asmens dokumentus. Be to, nors sakoma, kad pilietis žmogus yra nuo 18 metų, tačiau čia viskas labai sugriežtinta, nes su pinigais juokauti nevalia. Aštuoniolikmetis moksleivis tikrai dar pats nedirba, ir užsitraukęs mokesčių mokėjimo naštą tikriausiai labai greitai ją permestų ant savo tėvų pečių. Kad taip neatsitiktų, yra ir griežtesni amžiaus reikalavimai. Skolintis galima jau nebe nuo 18, o nuo vėlesnio amžiaus. Taigi, turite būti ir LR pilietis, ir sulaukęs sąmoningo brandos amžiaus, tik tada yra šansas, kad greitieji kreditai (akcijos) galės nukristi į jūsų kišenę.

Jūsų turima sąskaita ir kiti duomenys

Norėdami gauti pinigų, turite turėti savo asmeninę sąskaitą. Kaip ir akivaizdu, nes juk kur kitur atsidurtų tie greitieji kreditai internetu (akcija jiems būtų, ar ne). Turite to nepamiršti ir žinoti, kad sąskaita būtinai turi būti asmeniškai jūsų. Žinote tuos interneto portalus, pvz., VMI arba Sodrą, kur jūsų asmeninis prisijungimas prie banko tarsi įrodo jūsų tapatybę? Čia viskas veikia panašiai, todėl turite imti paskolas savo vardo, naudodamiesi savo sąskaita ir turėdami savo elektroninį paštą, taip pat telefono numerį. Šie dalykai būtini, nesvarbu kokio dydžio paskolos jus domina.

Jūsų oficialios pajamos

Čia prieiname kitą labai svarbų slenkstį. Nors paprastai visur yra pateikiama, kad greituosius kreditus gauti visada gali kone bet kas, kad tai labai paprasta ir smagu, tačiau iš tiesų, jūsų reikalavimai ir jų atitikimas yra kur kas svarbesni, nei teigia reklama. Štai, pavyzdžiui, jeigu neturite normalių asmeninių pajamų, tuomet pasiskolinti taip lengvai, kaip dainuoja reklama, negalėsite. Turite turėti darbą, oficialias pastovias pajamas ir dar net ne minimalias.  Pateikus prašymą, kredito teikimo bendrovė labai įdėmiai analizuos jūsų atvejį, vertins ir spręs, ar gali jums būti paskola suteikiama, ar su tokiu atlyginimu galėsite kas mėnesį ir atsidėti kažkiek paskolos grąžinimui. Tai yra ir dėl jūsų, kad jūs nebadautumėte prasiskolinę, ir dėl pačių paskolos teikėjų – juk  niekas nenori paskolinti pinigų ir bijoti, kad jiems jie bus negrąžinti.

Jūsų turimi įsiskolinimai

Jeigu kažkada jus jau domino greitieji kreditai (akcija) Vilniuje, o dar senų skolų esate negrąžinę, tada nežinia, ar galėsite pasiskolinti ir dabar. Matote, greitieji kreditai, paskolos, akcija gera, bet tik tiems, kas turi visas galimybes grąžinti tai, ką pasiskolina. Tada, kai pateiksite prašymą, jis bus iškart analizuojamos visos kredito teikimo bendrovės. Bus labai įdėmiai žiūrima į tai, kokių finansinių įsipareigojimų, baudų, lizingu pirkimo sutarčių esate turėję. Arba turite. Ar laiku mokate arba mokėdavote įmokas, kokia jūsų mokėjimo istorija.

Komentarai neleidžiami.