Kelionės su šeima planas

Keliones po lietuva

Keliones po lietuva

Jeigu norite keliones po Lietuva su šeima – jūsų pasirinkimas yra tiesiog vertas didelių pagyrimų. Kodėl? Todėl kad gana dažnai mes galvojame, jog savo laimę sukursime išvykę kažkur svetur, į nežinomus kraštus, neva, kuo toliau – tuo linksmiau. Tačiau tiesa tokia, kad ne visada atstumas gali užtikrinti didžiausias linksmybes, ypač tada, kai renkamos keliones. Tiesa tokia, kad svarbiausia yra kokybė. Na o Lietuva nėra tokia maža, kaip kad mes įsivaizdavome – mes visi galime prisigalvoti kažko įdomaus, jaudinančio ir nepaprasto, visi galime sau leisti pajusti aistrą ir pažinti su ja kad ir pačią mylimiausią savo šalį.

Vilnius

Pirmiausiai siūlome nepamiršti pačios šalies sostinės, Vilniaus ir jo apylinkių. Keliones po Lietuva būtinai turėtų įtraukti ir pažintinį turą po senamiestį. Senamiestis, nuostabieji Aušros vartai, tai Lietuva – išpuošta senųjų baroko dievų ir palikta mums džiaugtis praeities lobynais. Leiskite sau atskleisti nuostabias praeities skrynias, praverti jas su susižavėjimu, tegul jūsų keliones būna to pilnos.

Taigi, pamatykite Vilnių, dailųjį senamiestį, kalnuotą Antakalnį su nepaprasta Petro ir Povilo bažnyčia ir dar nepaprastesniais Slučkų rūmais, pasivaikščiokite po gražias ir visai ne vaiduokliškas Antakalnio kapines. Tegul keliones po Lietuva jums suteikia ne tik pramogų įprastose poilsiavietėse, bet ir daug žinių, peno fantazijai ir jūsų smalsumui. Būkite smalsūs, būkite pasirengę nuotykiams, kuriais tikrai galite mėgautis.

Trakai

Žinoma, kad kiekvienas, kuriam tik bent kiek rūpi keliones po Lietuva, privalo kuo skubiau aplankyti Trakus. Ši nepaprasta vieta su Tiškevičiaus rūmais, su daugybe gražių ir garsių vietų, su dar nepavaikščiotais takais. Jeigu atvyksite vasarą, jūsų lauks ir daugybė pramogų ant Galvės ežero, tam reikalinga arba kelionės po Lietuvą autobusu – visi čia išlipkite ir pasitikite pramogas tikras. Arba galite mėgautis ir keliones po Lietuva automobiliu privalumais – tai taip pat suteiks daug nepaprasto žavesio, jūs galite atvykti čia žiemą.

Ar žinote, kuo ypatingi Trakai žiemos sezono metu? Ogi tuo, kad čia viskas būna užsnigta, o ežeras užšalęs. Visa tai yra be galo gražu, puošnu ir leidžia mums jaustis kaip tų laikų dvarų damoms bei ponaičiams, grafams. Tapkite pats sau karalius ir praeikite prabangiu sniego kilimu, nuklojusiu visą apledėjusį ežerą. Tokios keliones po Lietuva marsrutai jums leis pėsčiomis ateiti iki Užtrakio dvaro, čia išvysti didingą šalčio karaliją.

Dzūkija

Jeigu norite nuostabios keliones po Lietuva is Kauno, taip pat būtinai nuvykite į Dzūkiją – nepaprastos žalumos ir dieviško grožio kraštą, kurį pajusti ir juo įsitikinti galėsite nedelsiant, kai tik ten išvyksite. Vos tik prasidės jūsų kelionės po Lietuvą laikas, ir imsite judėti Dzūkijos link, iškart suprasite, kad čia kraštovaizdis šiek tiek kitoks – todėl čia puikiai tinka ir keliones po Lietuva dviraciu. Mat daug dviračių takų, ir yra ką pamatyti. Merkinės piliakalnis, Liškiavos dvaras, Druskininkai – kiek daug čia vietų, kurias būtų labai gera aplankyti.

Kita

Nepamirškite it to, kad esame jūrinė šalis, taigi kelione po Lietuva is Siauliu gali prasidėti tyrinėjant ir pajuntant visai kitokias erdves. Kokias? Ogi nepaprastai žavius ir gražius kurortus prie mūsų lietuviškos Baltijos jūros. Čia tinka net ir keliones po Lietuva laivu, aplankant pajūrio grožybes, o vėliau galbūt leidžiantis netgi tolimesniu maršrutu – link Latvijos, ar į priešingą pusę – Kaliningrado sritį.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *