Kur tu norėtum prabusti rytoj?

Keliones

Keliones

Kai keliones išveža iš įprastų vėžių, prabundame vis kitoje vietoje. Jau keletą metų kai kuriuose Europos miestuos (pvz., Londone) vykdomos gražios apklausos. Filmuojama ir klausiama praeivių: „where do you want to wake up“ (liet. „kur tu norėtum nubusti“). Įvairiausi žmonių atsakymai, kuriuose ne visada figūruoja atsakymas „namuose“, kaip ir ne visada „keliones vietoje“, verčia ir mus paklausinėti savo kraštiečių, kur gi šie norėtų pabusti vieną rytą. Tad klausiame sutiktų žmonių: „kur tu norėtum nubusti rytoj?“

Daiva

Oho, koks klausimas. Nežinau, leiskite man pagalvoti. Gal Klaipėdoje? Dabar tolimos keliones turbūt būtų per daug ilgesinga. Tiesiog pasiilgau Klaipėdos, savo šeimos ten, galėčiau aplankyti mamą. Taip, norėčiau nubusti jos namuose, tai būtų tikrai labai miela. Kartu pavalgytume pusryčius, po pietų nueitume prie jūros, ant molo, gal persikeltume per įlanką, ir nuvažiuotume į Smiltynę, arba pajudėtume toliau, iki pat Nidos. Taip, tokios naktinės keliones į Klaipėdą aš tikrai norėčiau, kad galėčiau joje tiesiog imti ir nubusti rytoj.

Tomas

Vau, čia tai ir paklausėte, kur aš norėčiau nubusti rytoj. Turbūt norėčiau kokios nors egzotiškos keliones, pavyzdžiui į Ispaniją. Aš matote esu didelis sporto gerbėjas, visada labai domiuosi, kaip sekasi Ispanijos komandai žaisti futbolą arba krepšinį. Žinau, žinau – tai nepatriotiška, nes neva turėčiau labiausiai palaikyti Lietuvą. Bet prisiekiu, tikrai mielai nubusčiau Barselonoje ir su jų ekipos nariais išgerčiau porą bokalų alaus.

Eglė

Norėčiau nubusti pigios keliones traukiniu metu. Tai turėtų būti ne prabangus, Skandinavijai būdingas traukinys, o toks senas, sovietinis. Toks, kokie važinėja Ukrainoje, kur vos už 11 eurų gali nuvažiuoti 500 km. Norėčiau prabusti jame, paprašyti aptarnaujančio personalo už vieną eurą suteikiamų pusryčių – arbatos tuose senoviškuose fužeruose – stiklinėse, ir bandelės. Gal tai net galėtų būti kelionės aplink Europą veiksmas, nelabai svarbu. Man tiesiog tikrai patinka kelionės tarptautiniais traukiniais.

Saulius

Gal prie jūros? Tada man reikėtų keliones i Kroatijas. Norėčiau, kad prabusčiau tiesiog paplūdimyje, kepinant saulei, ji turėtų būti mėlyname danguje. Virš galvos vėjas galėtų supti palmių šakas. O, sugalvojau, man iš tiesų reikėtų ne keliones i Turkija ar kokią kitą šalį, o tiesiog kelionės į negyvenamą salą. Bet kad žinočiau, kad mane kas nors kada nors išgelbės, ir kad ten nebūtų vietinių aborigenų, kurie valgytų žmones, kanibalų. Gal tiktų keliones i Havajus. Oi, tai tikrai ten būtų pakankamai tokių salų, kur aš galėčiau vieną rytą prabusti, atskirai nuo visos civilizacijos.

Rasa

Aš norėčiau keliones dviems, ir prabusti kokioje nors labai romantiškoje vietoje. Pavyzdžiui, Paryžiuje? Taip, Paryžius būtų tikrai labai miela. Būtų gerai ir keliones i Florida, nes Amerika man vis dar atrodo labai romantiška vieta. Gal todėl, kad prisižiūrėjau per daug serialų apie tą šalį.

Lukas

Ta prasme, ar norėčiau, kokios nors keliones autobusu, ar kaip? Aš galiu pasirinkti bet kurią pasaulio vietą, tikrai? Nežinau, nežinau, net jeigu būtų kokia nors keliones akcija…  MAn sunku dabar pasakyti, gal, ne tai irgi ne tai (pauzė tylos). Velnias, aš nesugalvoju, jūsų, kaip iš keliones agenturos galėtumėte man pasufleruoti, ar jūs ne iš ten? Košmaras, aš visiškai nieko negaliu sugalvoti, galva kaip tuščias vamzdis. Nežinau, nežinau bičiuliai, jums reikėtų tikrai paklausti pas ką nors kitą. Kokie buvo pirma mintis? Ne, tai buvo nesąmonė, tikrai, visiška nesąmonė. Pasakyti? Na, aš tiesiog pagalvojau, aš pagalvojau, kad norėčiau prabusti savo merginos lovoje.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *