sodo baldai

Sodo baldai

Visi pradėjome vertinti ekologiją, natūralumą. Ieškome ryšio su mus supančia gamta. Norime vartoti kuo natūralesnius produktus.  Todėl renkantis ir sodo baldus reikia nepamiršti natūralumo. Lietuviams artimiausia natūrali medžiaga yra medis. Iš medžių statome namus, gaminame įvairias buities priemones ir be abejo baldus. Taigi be medžio mes tiesiog negalime apseiti ir net neįsivaizduojame gyvenimo be jo. Jei gamintume daugiau daiktų iš kitokių medžiagų, pavyzdžiui metalo, tuomet nejaustume tokios šilumos ir estetinio pojūčio.

Jei turite sodą, kuriame norite statyti baldus, rekomenduojama rinktis pagamintus iš medžio.  Toliau paminėsime keletą medinių sodo baldų privalumų.

  • Siaudiniainamai.lt sodo baldai suteiks jums patogumo komforto ir padės sutaupyti. Mediniai baldai pagaminti iš medžio masyvo yra ilgaamžiai, juos lengva atnaujinti.
  • Mes visi mėgstame būti gamtoje, miške. Ten jaučiamės gerai, nusiraminame nuo kasdieninių stresų ir t.t. Taigi ir gaminiai iš medžio išsaugo bent dalelė miško energijos, suteikia ramybės, jaukumo pojūtį. Ne paskutinėje vietoje renkantis baldus yra ir estetinė išvaizda. Natūralus medis turi faktūrą, kurios neįmanoma pagaminti jokioje gamykloje.
  • Taupu ir ekonomiška. Mes visi mėgstame kokybiškus gaminius, kurie gali tarnauti ilgai. Ir be abejo nenorime mokėti brangiai. Taigi lauko baldai pagaminti iš medžio išsprendžia šias dvi problemas. Jie yra ilgaamžiai – medis ilgai nesusidėvi, jį galima nušveisti perdažyti ir baldas vėl atrodys kaip naujas. Taip pat jie yra daug pigesni nei pagaminti iš metalo ar kitų medžiagų.
  • Mediniai sodo baldai gaminami iš įvairių rūšių medienos: ąžuolo, pušies, eglės, liepos, drebulės, juodalksnio. Nuo medžio rūšies priklauso ir baldų išvaizda. Jei baldus dažysite tuomet medienos išvaizda nėra tokia ir svarbi

Taigi neorite, kad jūsų namus papuoštų ilgaamžiai ir prabangiai atrodantys sodo baldai, galite kreiptis į mus. Šiaudiniainamai.lt parinks įsiklausys į jūsų poreikius, su jumis aptars dizaino galimybes. Dažnai dėl mažų erdvių kyla problemos, kad netelpa norimi sodo baldai. Mes pagaminame kompaktiškus, patogius ir matmenis pritaikome pagal kliento norus ir poreikius. Kiekvieni baldai yra projektuojami individualiai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *