Kvepalai pagal zodiako ženklą 2013 metams 

Avinas

Kvepalai

Kvepalai

Finansinę sėkmę avinui atneš kvepalai iš agurklių ir alijošių. Šis natūralus gamtos dvelksmas aviną paskatins imtis ryžtingų sprendimų ir pagaliau parodys pergalės kvapą. Savimi pasitikintis bei stiprus avinas, dvelkiantis miško, spyglių, džiunglių aromatais darbe iškart atrodys kaip lyderis. O kaip atrodai, toks ir esi – bent jau avino pasaulyje. Originalus kvepalai iš žalios spalvos augalų avinui tikrai pridės pasisekimo karjeroje. Meilės sričiai šie aromatai įtakos apskritai nedarys. Vengtini turėtų būti pigus kvepalai iš Rusijos gamintojų, parduodami lauko prekybvietėse.

Jautis

Jaučiui gyvatės metais labiausiai tiks švelnūs jazmino kvepalai. Jie suminkštins šaltą jaučio širdį ar nuleis ragus žemyn. Tačiau jautis ir toliau išliks logiškas ir valingas, todėl šie kvepalai padės jaučiui tapti kilniu. Tai galbūt neatneš finansinės sėkmės, mat jaučiui karjeroje reikia itin daug įžūlumo, tačiau tikrai labai pagerins santykius su visomis mergelėmis, dvynukėmis, jautinėmis  etc.

Dvyniai

Kvepalai moterims, gimusioms po dvynių zodiako ženklu, tiesiogiai nulems santykius su tėvais. Jeigu kvepėsite skaniai – labai gerai sutarsite, jeigu kvapai bus blogi – tai ir susitarimo nebus.

Vėžys

Vėžys šiais metais turėtų įkvėpti hipiškos dvasios ir tapti tikru gėlių vaiku. Kvepalai gali būti bet kurių sodo, daržo, miško ar užsienio gėlių, svarbu, kad tos gėlės būtų kuo labiau spalvotos. Jeigu taip kvepės, vėžys iškeliaus į nepaprastą kelionę, kurioje sutiks aukštą blondiną juodu batu. Reikėtų pasirūpinti, kad moteriski kvepalai nebūtų pernelyg aitrūs – tai gali nugąsdinti ir atbaidyti sėkmės paukštę.

Liūtas

Liūtui kvepalai bus dozuojami daug dažniau nei praėjusiais metais. Tarsi į vešlų liūto kailį įsigeria kvapai, taip įsigers nepageidaujami jausmai į po šiuo zodiako ženklu gimusius asmenis. Tam, kad rastų nusiraminimą, sielos harmoniją, karmos tyrumą, tiks visi iš tolimų kraštų atsiųsdinti kvepalai. Internetu užsakyti, ar draugų iš užsienio atsiųsti.

Mergelė

Mergelei gyvatės metai bus gana praktiški. Vėl skaičiuosite išlaidas ir įplaukas, vėl dursite galą su galu, vėl pragmatiškai dėliosite daiktus į lentynėles, vis atrasdama, jog naujos kombinacijos jūsų erdvę padaro dar labiau kompaktiška. Žinoma, visa tai yra metafora, ir daiktai nebūtinai reiškia daiktus, tai gali reikšti visai ką kita – priklauso nuo interpretacijos. Kvepalai vyrams, gimusiems po mergelės ženklu, suteiks elegantiškumo. Tik nepiktaudžiaukite jais – niekas nemėgsta lazdą perlenkiančių puošeivų, o mergelės neretai lenkia lazdą perpus.

Svarstyklės

Būtų geriausia, kad svarstyklėms kvepalai netaptų pagrindine metų aistra, nes ji gali užgošti labai svarbias kitas gyvenimo sritis, tokias kaip – mityba, šeima, darbas, namai. Tačiau, jeigu svarstyklėms pavyks įminti mįslę, kodėl vieni parduodami kvepalai pigiau, kiti – brangiau, nusimato naujo verslo perspektyvos. Tik patartina, imantis parfumerijos verslo, tai daryti su tinkamu porininku, galinčiu būti atsakingu už visas buhalterijos smulkmenas.

Skorpionas

Amareto aromato kvepalai visiems skorpionams be išimties reikš finansinę laisvę ir stabilizaciją santykiuose. Skorpiono ženklui metai nusimato šiek tiek permaningi, tačiau amareto kvapas padės išlaikyti harmoniją ir sustiprinti vidinį tvirtumą.

Šaulys

Keistas derinys – moterims labiausiai tiks bet kokios rūšies vyriski kvepalai, tai šaulio ženklo moterims suteiks pasitikėjimo savimi ir logiško mąstymo. Nors gal taip ir nebus?

Ožiaragis

Ožiaragiui prastai seksis su pinigais – jis tai išsišvaistys, tai uždirbs krūvas, tai liks be kapeikos. Būtų labai naudinga ieškoti stabilumo, nebalansuoti taip drąstiškai, todėl ir pirkti geriau kvepalai pigiau, arba išvis jų atsisakyti.

Vandenis

Vandeniui kaip visuomet pasisekimą atneš vėsūs jūros kvapai, jūros žolių ir pakrantėse augančių augalų kvapų ekstraktai. Tik nereikėtų piktaudžiauti, nes Mėnulio įtaka labiausiai veikia vandenį. Todėl, sustiprėjus magnetiniam laukui, sustiprės ir vandenio pojūčiai, išprovokuoti kvepalų.

Žuvys

Žuvis, pagaliau apleidžianti ilgalaikes centrines savo pozicijas žvaigždėlapyje, galės tarsi atšvęsdama mėgautis prabangiais kvapais. Aplinkybės pačios taip susiklostys, jog ant tualetinio stalelio atsiras bent jau „Versace“ firmos buteliukas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *