Lacoste kvepalai

Lacoste kvepalai

Kiekvieni Lacoste kvepalai mums gali priminti kažką savito ir išskirtinio. Mokslininkai jau seniai tyrinėja kvapų ypatingą ryšį su žmogaus atmintimi. Pastebėta, kad apskritai žmogus daug geriau prisimena tokius įvykius ar faktus, kurie turi pastebimą ryšį su emocijomis. Tarkime, itin džiugius, skaudžius, baisius ar tiesiog nustebinusius išgyvenimus prisimename ilgiau nei įprastą eilinę dieną, kurios metu galbūt nepatiriame jokių jausmų. Taigi ir Lacoste kvepalai vyrams gali priminti jų pirmąją mylimą ar dar kažką. Manoma, kad malonus ar bjaurus kvapas savaime sukelia žmogui emocijas, išgyvenimus, dėl to intensyviau dirba emocinė atmintis ir mes taip puikiai pagal kvapą galime prisiminti daug dalykų. Juk, tik pagalvokite, užuodžiame popierių ir prisimename, kaip pirmą kartą senelis mus nusivedė į knygą. O kitas kvapas sužadina kitą prisiminimą. Taigi, štai klausiame kelių mūsų pastate dirbančių žmonių, ką jiems primena Lacoste kvepalai, kurių duodame pauostyti.

Paulius

Kažką tikrai primena, tik dabar nežinau ką. Man atrodo, kad šitie Parfum Express mane nukelia į mokyklos laikus. Ar taip gali būti? Gal tokių kvepalų tuo metu dar net nebūdavo, bet kvapas tikrai labai panašus. Man primena septintą klasę, chemijos pamokas, kai jas užsiimdavome su dešimtokais. Labai laukdavau tos pamokos, nes tarp dešimtokių buvo tokia Rita, man ji buvo pati gražiausia. Ji kaip ir nieko nedarė ypatingo, nei rengdavosi labai gražiai, net atrodė jaunesnė. Bet ji buvo gana rami, protinga, gražių akių, ir visada pasikvėpinus.  Ji sėdėdavo priešais mane, nežinau, kokia buvo Lacoste kvepalai kaina, gal tai buvo visai ne Lacoste, gal tiesiog kažkoks kitoks kvapas, bet dabar, kai paklausėte, ką primena, tai aš ir atsakiau – ją.

Marta

Primena mano antrąjį automobilį, su kuriuo aš suvažinėjau tūkstančius kilometrų Lietuvoje ir visoje Europoje, o paskui jam kartą užblokavo ratus ir nutempė nuo gatvės, nes buvau ne ten pasistačiusi. Paskui aš ir nebesusigrąžinau, nes tai buvo užsienyje, tai ne kokie Lacoste batai, kuriuos, kai prarandi, dar gali kažkuo pakeisti kitu. Tačiau automobilis – kaip grįžti namo, kai nebeturi ratų? Buvo tikrai daug vargo, bet džiaugiuosi, kad prieš tai ir gerų prisiminimų. Gal atrodo keista, kodėl man Lacoste kvepalai naujiena primena automobilio kvapą. Man neprimintų, juk pas visus paprastai kabo tokia eglutė kvepianti, ji ir yra laikoma tuo pagrindiniu automobilio kvapu. Tačiau pas mane kvepėjo specialus žaislas, kurį buvau iškvėpinusi kvepalais. Taip, tais pačiais – Lacoste. Šitą kvapą, manau, turėtų prisiminti ir daug mano draugų, ne tik aš, net gi nemažai tokių žmonių, kurių daugiau nebesutiksiu. Su savo automobiliuku paimdavau visus pakelėse tranzuojančius pakeleivius, jie irgi užuosdavo, kaip gardžiai pasklidę Lacoste vyriski kvepalai po mano džipo saloną.

Jurga

Man primena mamą. Ji turėjo labai daug skirtingų kvepalų, vieni buvo visiškai beverčiai iš turgaus, kiti – iš gerų parduotuvių. Manau, ji juos rinkdavo ir dėdavo ant komodos tiesiog tam, kad matytų, kiek jų daug. Jai tiesiog buvo gražu įvairiausi, tame tarpe ir Lacoste kvepalai moterims, buteliukas po buteliuko išrikiuoti ant komodos viršaus. Net ne kasdien pasikvėpindavo, bet kasdien tuos buteliukus perstumdydavo. Sugrupuodavo tai pagal spalvą, tai pagal dydį, tai pagal abėcėlės raidę. Juokinga, bet niekada negrupuodavo pagal kvapą. Gal todėl, kad neturėjo tokios geros uoslės, jog galėtų jį lengvai vieną nuo kito atskirti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *