Linksmos dovanos džiugina tada, kai dovanojamos vietoj ir laiku

Linksmos dovanos

Linksmos dovanos

Vienu metu populiaru buvo dovanoti itin praktiškus daiktus, tokius kaip indų servizai, stalo įrankių rinkiniai, patalynė ir pan. Vėliau atėjo mada dovanoti pinigus, kad žmogus pats išsirinktų labiausiai patinkantį daiktą. Dar vėliau išpopuliarėjo ir dovanų čekiai, kuponai. Pinigai ir kuponai išties praktiški. Jie mėgstami ir šiandien didesnėmis progomis, pavyzdžiui, per vestuves. Tačiau gimtadienio proga kur kas smagiau gauti ką nors žaismingesnio. Dėl to linksmos dovanos vis labiau veržiasi į draugų gimtadienius ir kitas šventes.

Erotiškos dovanos tinka ir į darbą 

Linksmos dovanos – tai ir originalios dovanos. Šie dalykai neatskiriami. Tačiau kai kurios įdomios, linksmos dovanos dar būna ir pikantiškos, erotiškos. Tokias dovanoti reikėtų atsargiai – tik tam, kas tikrai įvertins pokštą ir supras jūsų humorą. Tačiau 25-erių Lina savo vaikinui Rokui drąsiai dovanoja tokias dovanas. Ji pasakoja, kad linksmos dovanos vaikinui patinka labiausiai. Negana to, jis mielai panaudoja ir erotiškas linksmas dovanėles. Štai praeitos gimimo dienos proga Lina Rokui padovanojo drabužėlį jo vyriškam pasididžiavimui. „Tai buvo tokia lyg kojinė su akytėm ir burnyte. Maniau – pasijuoks, pasimatuos, ir tiek. O jis vieną šaltą dieną žiemos metu nusprendė šį drabužį panaudoti pagal paskirtį ir išėjo su juo į darbą. Buvo taip juokinga! Aišku, Rokas tą darė nevisai rimtai. Vėliau kaip didžiausią pokštą jis tai pasakojo draugams ir garantavo, kad paltukas gerai šildo, tik truputį graužia“, – juokiasi Lina.

Merginoms norisi rimtumo 

Roko nuomone, dovanos vyrams dažnai būna labai nuobodžios. „Aš ir pats galiu nusipirkti daiktų, kurių man reikia. Reikia pirštinių – tai nueinu ir nusiperku. Reikia šaliko – draugė numezga, jei paprašau. Aišku, tai irgi visai gera dovana. Bet man labiausiai patinka linksmos dovanos“, – sako Rokas. Tiesa, Lina mažiau žavisi juokingomis dovanomis. Jai labiau patinka gauti dovaną, kuri būtų kartu ir praktiška, ne tik įdomi. „Nenorėčiau gauti tokios gimtadienio dovanos, kuri būtų skirta pasijuokti tik tą vakarą. Kartą gimtadienio proga iš Roko gavau kelnaites iš saldainių. Visai smagu, bet ne gimtadieniui! Tokių dovanu idejos labiau tinka per Valentino dieną, minint draugystės sukaktį ar šiaip norint pradžiuginti antrąją pusę ir įkaitinti kraują. Taigi nuo tada Rokas žino – per gimtadienį – rimtesnės dovanos. Mažesnėmis progomis – linksmos“, – pasakoja Lina.

Tradicija nuo studijų laikų 

Tačiau Roko draugai pasirinkimo neturi – jiems Rokas renka tik linksmas dovanas. Tiesa, dėl to niekas nepriekaištauja ir atsilygina originaliomis idėjomis atgal, kai tik būna proga. Roko draugų tarpe jau seniai priimtinos tik linksmos dovanos draugams. „Viskas prasidėjo dar studijų laikais. Proto tada buvo mažiau, kvailysčių galvoje – apsčiai, o energija veržėsi per kraštus. Tad ją ir išliedavom, dovanodami vienas kitam didžiausias nesąmones. Esu gavęs tokių keistų juokingų dovanų, kad juokdavomės visą vakarą iš jų“, – prisimena studijų laikus Rokas. Taigi juokingos dovanos yra lyg kokia tradicija, kurią draugai sulaužo tik rinkdami dovaną vienas kito antrosioms pusėms ar itin rimtoms progoms, tarkime, vestuvėms. Tačiau ir tuomet šalia vokelio su pinigais jie neapsieina be linksmesnių siurprizų. Įvairios linksmos dovanos tuomet pradžiugina visus svečius.

Linksmos sužadėtuvės

Rokas jau seniai netiesiogiai pasipiršo Linai. Tačiau tikrąjį sužadėtuvių siurprizą vis žada padaryti greitu metu. Lina įsitikinusi, kad ir šia proga linksmos dovanos neišvengiamos. Tačiau ji rami – mylimasis kelis kartus pasimokė, ką dera, o ko ne dovanoti damai. Taigi linksma dovana bus ir maloni. Galbūt tai bus pašėlęs pasijodinėjimas žirgais per laukus, gal savaitgalis prie jūros. Argi tai linksmos dovanos? Lina sutrinka, bet linksi, kad tikrai taip. Jai linksma tai, kas priverčia virpėti širdį. Ir nors Roko supratimas apie linksmas dovanas truputį skiriasi, mergina įsitikinusi, kad siurprizas bus puikus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *