mikroautobusus nuoma

mikroautobusus nuoma

Daugelis žmonių turi lengvuosius automobilius, tačiau pastarieji tinkami ne visada, taigi trumpai aptarsime, kada ir dėl kokių priežasčių verta rinktis automobilių, o šiuo konkrečiu atveju – ir mikroautobusų nuomą. Pirma, išsinuomoti didesnį automobilį palanku kraustantis. Mikroautobusų nuoma užsiimančios įmonės turi specialių transporto priemonių, kurių viduje nėra sėdynių, taigi čia galima sutalpinti nemažai daiktų, statybinių medžiagų, baldų bei visko, kam nereikia didžiulio sunkvežimio. Jei nėra iš ko pasiskolinti priekabos ar didesnio automobilio, persikraustyti gali būti sudėtinga, nes abejojame, kad didžiuliai, neišardomi svetainės baldai, sofos-lovos, didesnių gabaritų šaldytuvai lengvai sutilptų į lengvąjį automobilį. Beje, su mikroautobusu gali prireikti vos vieno-dviejų reisų, o su lengvąja mašina prireiks baldus vežti net kelis kartus, tad, išsinuomoję mikroautobusą, sutaupysite ir nemažai savo brangaus laiko bei jėgų.

Tiek didesni, tiek mažesni mikroautobusai nuomojami vasarą, kai itin daug įvairių šeimos švenčių – vestuvių ir krikštynų. Mikroautobusų nuoma šiuo atveju pravers nenorintiems, kad visa vestuvių svita ir pulkas važinėtųsi kartu – tai pigiau ir paprasčiau, o ir žmonės neapkaunami bereikalingais rūpesčiais. Beje, ir ne visi turi prabangius, gražius automobilius, su kuriais tiktų važinėtis per tokias šventes kaip vestuvės. Tad automobilių nuomos įmonės siūlo itin prabangius mikroautobusus, kurie yra naujausių modelių, nuo kelių iki keliolikos ar net dvidešimties vietų. Mikroautobusų nuoma savo paslaugas pasiūlys ir liūdnųjų švenčių metu, kai reikia keleivinio transporto.

Taip pat neretai įmonių vadovams tenka pasukti galvą, kaip į įmonės šventę ar kokį renginį kitame mieste nuvežti kolektyvą, ypač jei ne visi darbuotojai turi transporto priemones ir vairuoja. Šiuo atveju taip pat pagelbės mikroautobusų nuoma: pakaks tik iš anksto suderinti kelionės laiką ir detales bei pranešti, kiek žmonių keliaus. Paslaugos tiekėjai pasirūpins tvarkingomis mašinomis bei vairuotoju. Jei kolektyvas didelis, galima išsinuomoti ir autobusą. Žinoma, tada kainuos kiek pigiau, nei kad nuomotis kelis mikroautobusus, tačiau jei transportas reikalingas tik keliolikai žmonių, jei paprastai gali sutilpti ir į vieną taip vadinamąjį mikriuką. Taigi kaip matome iš pateiktų pavyzdžių, automobilių nuoma padeda išspręsti nemažai rūpesčių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *