Interjero dizainas gali skambėti nelengvas, dėl nesibaigiančių galimybių. Bet kas nors gali dirbti interjero dizaino, kai jie mokosi net paprasčiausių patarimų. Taikyti šiuos patarimus, ir jums tikrai bus nustebinti dalykų, kuriuos gali padaryti.

Sconces turėtų atkreipti dėmesį į kambario centrą, ne minia. Leiskite gabalas turėti savo asmeninę erdvę. Mažai perspektyva gali padėti jums sconces tinkamai atsižvelgti ne iš už kelių žingsnių veidrodis atrodo toli ir pasirinkti tinkamą vietą šviesą.

Pakeičia jūsų virtuvės spintos gali būti ekonomiškai efektyvus ir paprastas būdas radikaliai pakeisti išvaizdą jūsų virtuvėje. Stiklo fronted durys yra puikus pasirinkimas, ir jie padeda atidaryti savo erdvę ir pritraukti šviesos. Vieta dėl kai kurių papildomų nuojauta spintos kai kirčio vienetų viduje.

Daug kartų vaikas pasirenka spalvą savo kambarį, kad tėvai rasti per šviesus arba per drąsus. Pabandykite išrinkti negirdimo versiją tam tikros spalvos kompromiso. Tada, leiskite jiems pasirinkti drąsesni spalvų baldus. Jeigu jūsų vaikas nori gaisrinės raudonos sienas, dažyti sienos blyškiai raudonos ir leisti jiems turėti gaisro variklio raudonas odininkas.

Siekiama sukurti unikalią nuotaiką kiekvieną jūsų namų kambarį. Stenkitės, kad tam tikra nuotaika renkantis daiktų, kurie bus eiti viduje, kad ypač daug dėmesio. Pavyzdžiui, vėsioje ir rami nuotaika, pasirinkti spalvas, kurios yra minkštasis mėlynasis šeimai.

Taikant šviesos spalvos dažus jūsų sienos nedidelis kambarys atrodo didesnis. Šviesiai dažytos sienos ir baldai nedidelis kambarys atrodo didesnis. Jei naudojate tamsias spalvas, kad jūsų kambarys atrodo daug mažesnis.

Jei esate baldai mažoje erdvėje, naudoti baldai, kuris gali būti naudojamas įvairiais būdais. Osmanų yra puikus pasirinkimas. Osmanų gali būti naudojamas kaip ir kur atsisėsti, taip pat stalo. Naudojant dvejopų tikslų elementus, kurie padės jums padaryti mažoje erdvėje.

Jei įmanoma, galbūt jūs norėtumėte atsikratyti jūsų viršutinių jūsų kambariai atrodo ir jaučiasi didesnis. Nenaudojama mansarda galima atverti, kad būtų galima nustatyti didesnę leistiną pagalbą. Tai leis lengvai kambarys atrodo šviesesnis ir šviesos atsispindi per kambarį.

Susilaikyti nuo jūsų vaiko viršelį šaldytuvo magnetų. Jūsų šaldytuvas gali atrodyti netvarkinga, jei jums tai padaryti visą laiką. Vietoj to, pirkti keletą nebrangių dokumentų rėmelius, ir turi jį pasirinkti savo meno kūrinius vienetų rėmo. Pasukti savo meną su šių kadrų periodiškai. Tai geresnis būdas padėti jūsų vaiko darbą ekrane vietoj cluttering šaldytuvas.

Tai galite padaryti savo interjero dizaino projektus dėl biudžeto rasti kalbama apie aukštos kokybės ekvivalentų masiniuose pirklių parduotuvėse. Jūs galite lengvai praleisti Jums gyvenimo santaupas ant high-end prekes, o dekoravimas, tačiau jūs neturite, nes yra dalykų, kurie yra pagaminti gerai, kad neturi kainuoti beveik tiek pat. Tik pirkti dizainerio markės, jei panašios prekės negali būti mažesnėmis sąnaudomis.

Jei turite namus, pilną dalykų, naudoti paprastos konstrukcijos ant sienos erdvę. Daug žmonių yra daugiau dalykų, nei kiti. Tai natūralu, tačiau jei esate kolekcionierius, įsitikinkite, kad jūsų ekranai yra skoningas ir ne daugiau kaip papuošti jūsų sienos. Per daug dekoracijos gali blaškyti.

Kai, projektavimas vaikas kambarį, žiūrėti į jį, jei jūsų vaikas. Užtikrinti, kad jūsų vaikai yra laimingi su savo kambariuose ir kad erdvė yra naudojama jiems. Stenkitės, kad viskas labai paprasta naudotis. Jūs taip pat turėtumėte būti budrūs jokių objektų į kambarį, kuris gali kelti potencialų pavojų savo vaikams. Parinkite saugias durų rankenas – Ashtead door handles pardavinėja kriaušės formos durų rankenas.

Jums reikia ieškoti ne visi elementai. Tai galima sukelti susidomėjimą kambaryje su mažais dekoro elementų, kurie sukurti patrauklių spalvų tendencijas. Pavyzdžiui, vietoj keisti savo dekoro plačiu mastu, kaip pakeisti savo grindis ar pirkti naujus baldus, galite pakeisti santechniką, kabineto įrangos ir langų valymo projekto vieningą temą.

Kaip minėta anksčiau, interjero dekoravimas drąsos ir planavimas. Tačiau geriausias patarimas, tai nereikia bijoti interjero projektavimas. Naudokite informaciją šiame straipsnyje ir galėsite paversti savo namų į ką nors įspūdingo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *