Kai prireikia detalių, lietuviai vairuotojai paprastai gelbstisi dviem būdais: ieško naudotų automobilių sąvartynuose arba perka naujas kiniškas, tai yra nenaudotas, bet neoriginalias detales.

Originalias Porsche autodalys , Bmw autodalys ar Mercedes-Benz autodalys galite užsakyti pigiau iš www.vokiskosdalys.lt

Automobilių sąvartyną Vilniuje valdančios UAB „Rumira“ direktorius Darius Ragelis nesistebi, kad Lietuvoje populiaru pirkti naudotas automobilių detales. „Tai lemia ne tik kaina – kai kurios naudotos detalės kainuoja tiek pat, kiek ir naujos. Tiesiog mūsų vairuotojai jau įsitikino, kad naudotos automobilių detalės daug kokybiškesnės nei naujos“, – teigia D.Ragelis.

Iš tiesų maždaug du trečdaliai Lietuvos rinkoje parduodamų naujų automobilių detalių pagaminta Kinijoje, o jų kokybę kritikuoja net ir jomis prekiaujančių servisų darbuotojai. Autorizuoti autoservisai prekiauja ir naujomis originaliomis automobilių detalėmis, kurių kokybė jau nekelia abejonių, bet jos daug brangesnės.

www.vokiskosdalys.lt vadovas teigia, kad jie savo klientams rekomenduoja naujas automobilių detales, nes tik joms suteikiama garantija. Tačiau pabrėžia, kad geriau pirkti ne kiniškas, o originalias detales. „Kai kurios kiniškos detalės yra tikrai prastos kokybės. Tai galima pasakyti, tarkime, apie kėbulo detales: po žiemos sparnas gali būti surūdijęs ir panašiai“.

Norintiems sutaupyti specialistai nerekomenduoja sąvartynuose pirkti:

  1. naudotų stabdžių
  2. kaladėlių,
  3. amortizatorių,
  4. filtrų ir kitų eksploatacinių automobilių detalių.

Tačiau nesidėvinčias variklio ir pakabos detales, stiklus, kėbulo detales ir pan. galima pirkti drąsiai. Bent jau už naujas kiniškas tokios detalės bus tikrai patvaresnės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *