Pakabinamos lubos kitaip vadinamos įtempiamos lubos  yra protingas būdas pagražinti ir patobulinti skirtingų dydžių ir tipažų patalpas, kadangi jos būna daugybės skirtingų spalvų ir gali būtų pritaikytos prie praktiškai bet kokių „sąlygų“.

Pakabinamos lubos – pavadinimas atitinka tūrinį, kadangi tokio tipo lubos yra iš tiesų kabinamos  žemiau įprastų lubų. Prikabinimo būdai būna skirtingi, tačiau labiausiai paplitęs yra metalinės konstrukcijos pritvirtinimas.

Tokios lubos suteikia keliariopą naudą: visų pirma pagerėja patalpos akustika, kambaryje jausis ramesnio pobūdžio atmosfera. Kadangi jos yra atsparios drėgmei, Jūsų patalpa bus labiau higieniška, sveika. Taipogi pagerės šilumos išsilaikymas ir tuo pačiu galėsite sutaupyti pinigų šildymui

Žiūrint į praeitį įtempiamų lubų išradėjai turėjo tikslą paprasčiausiai surasti būda kaip paslėpti nekaip atrodančią viršutinę sieną, bet kaip visada būna, praktiškas išradimas palaipsniui tampa vis labiau įmantrus ir tobulas, o galiausiai pasiekia ir mados ir prestižo lygį.

Kadangi buvo paminėta, jog įtemptos lubos gali būti laikomos prestižo reikalu, reikia nedelsiant pranešti džiūgią naujieną – jos visai nėra brangios. Įtempiamų lubų kaina padės jum šiuo klausimu.

Užbaigiant šį trumpą straipsnį reikėtų perspėt apie buvimą pigių ir nekokybiškų pakaitalų. Įtempiamos lubos turi būti įsigyjamos ir montuojamos šios srities profesionalų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *