Parafinas – švelni glamonė visam kūnui

Parafinas

Parafinas

Turbūt ne kartą yra tekę girdėti apie procedūras su parafinu. Kai kam jos puikiai pažįstamos ir labai mėgstamos. O kai kam – paslaptingos ir neaiškios. O iš tiesų parafinas – labai veiksmingas produktas. Kaukės su šia medžiaga puikiai tinka tiek veidui, tiek kūnui. O ypač gerai – plaštakoms, alkūnėms ir pėdoms.

Didelė įvairovė

Šiais laikais parafinas kosmetikoje gana įprastas dalykas. Tačiau pradėtas naudoti jis visai neseniai. Dažniausiai naudojamas baltas parafinas. Jis yra pats natūraliausias – be jokio kvapo, dažnai papildytas vitaminu E.  Tačiau parafinas gali būti ir kvapnus. Pavyzdžiui, su apelsinų, persikų ar kitais kvapais. Taip pat spalvotas. Tiesa, kvapai ir spalvos, nors ir išgaunamos iš natūralių produktų, nesuteikia labai didelio efekto. Kur kas vertingesnis toks parafinas, kuris papildytas kokiomis nors medžiagomis. Tarkime, parafinas su pienu ir medumi. Kodėl šis kosmetikos produktas geresnis nei kiti?

Puikiai šildo, švelnina, lygina 

Kosmetologė Urtė aiškina, kad parafino nauda ta, kad jis labai gerai šildo, tačiau jo sluoksnis šilumą atiduoda po truputį. Todėl kartu su parafinu esančios medžiagos savo veikliąsias savybes išskiria pamažu. Ir taip odą pamaitina, parturtina ypač veiksmingai. Nors parafino galima įsigyti labai paprastai – kosmetikos parduotuvėse ar internetu, kaukes su juo patartina daryti atsargiai. Ypač kalbant apie veidą. Mat reikia žinoti technologiją, kaip jos atliekamos teisingai. Dėl to parafinas veidui dažniau naudojamas kosmetologijos kabinetuose. Kosmetologė sako, kad parafinas odai suteikia skaistumo, švelnumo, lygumo. Pagerėja mikrocirkuliacija ir atsinaujinimo procesai. Taigi parafinas tinka ir kovojant su raukšlėmis, ir su dėmelėmis ar randeliais, likusiais po aknės. Tiesa, kaukių su parafinu nereikėtų dėti, esant pūlingiems spuogams, kokiems nors odos pažeidimams. Jis netinka ir tuomet, kai žmogus serga bronchine astma ar širdies ir kraujagyslių ligomis.

Gražių rankų paslaptis 

Kaip minėta, parafinas ypač gerai tinka rankų ir pėdų odai – parafinas rankoms dažnai naudojamas kaip kaukė odai gražinti, švelninti. Taip pat prieš darant manikiūrą. Kosmetologė sako, kad parafinas manikiurui naudojamas vis dažniau, nes tai – labai veiksminga ir maloni procedūra. Jos metu sušyla rankos, o kartu visas kūnas. Oda nuraminama, pamaitinama, didėja jos elastingumas, apsauga nuo trūkinėjimo. Taigi, parafinas manikiūrui labai mėgstamas ir profesionalių manikiūro specialisčių, ir klienčių.

Ištirpstantis kojų nuovargis 

Parafino terapija labai veiksminga ne tik rankoms, bet ir pėdoms. Procedūra gali padėti pašalinti nuospaudas, kojų nuovargį. Ypač parafinas kojoms tinka tuomet, kai jos šąla, oda trūkinėja, yra labai sausa. Parafinas ištirpinamas, pagal poreikį papildomas kitomis medžiagomis. Tuomet į vonelę merkiamos pėdos. Po procedūros kojos įmasažuojamos kremu. Po to galima daryti ir pedikiūrą. Šią procedūrą galima drąsiai išbandyti ir namie, nes pėdos nėra tokia jautri kūno vieta kaip veidas. Be to, parafinas nuostabiai švelnina suskilusias, šiukščias alkūnes. O ir kaina šis produktas prieinamas kiekvienam, norinčiam būti gražesniu. Kosmetologė Urtė patvirtina, kad parafinas kaina prilygsta moliui ar kitoms medžiagoms, gausiai naudojamoms kosmetinėse procedūrose.

Tinka ir vaikams

Beje, parafinu kartais papildomos ir kosmetinės priemonės, kurių galima įsigyti vaistinėse ar parduotuvėse. Šia medžiaga papildytas losjonas ar emulsija gali puikiai tikti ir kūdikių, vaikų odelei, mat skystas parafinas gerai minkština ir drėkina. Kadangi jis nėra toksiškas, juo praturtinami ir vaikų kosmetikos gaminiai. Tėveliai džiaugiasi tuo, kad parafinu papildyti losjonai ne tik drėkina vaikų odą, bet ir padeda ją visada išlaikyti optimalią.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *