Kaip aš apsisprendžiau imti paskolą

Paskola internetu pirma paskola nemokamai

Paskola internetu pirma paskola nemokamai

Esu vienas iš tų, kuriam irgi teko paragauti skolininko duonos, prieš kelis metus man buvo reikalinga paskola internetu. Pirma paskola nemokamai, viliojo šūkiai, todėl tikriausiai ir susigundžiau tokiu pasiūlymu, tačiau vėliau dėl jo niekada nesigailėjau, anaiptol, ir kitiems galiu parekomenduoti, jeigu reikalinga paskola, imti ją internetu. Galbūt pirma ji atrodo baisiausia, nedrąsu priimti sprendimą, tačiau turint teisingą motyvaciją – nėra ko žiopsoti ir nieko neveikti.

Paieškos gyvenimo kelyje

Visų pirma, pasakysiu, kad dar tada, kai paskola internetu pirma paskola nemokamai, nebuvo paimtai, tada niekada per daug nesukau galvos, kaip užsidirbti. Tiesą sakant, nesiekiau karjeros kažkaip dėsningai, nes mieliau norėjau mokytis pasaulio istorijos, kultūros pasiskirstymo pasaulyje ir pažinti, o ne atiduoti visas jėgas darbui. Vis dėlto, ir veltėdis niekada nebuvau, o paskola nemokamai buvo paimta tikrai ne dėl to, kad staiga betinginiaudamas pajaučiau artėjantį badą. Ne, paprasčiausiai aš nenuosekliai dirbau įvairius darbus: tai kurjeriu, tai paštininku, tai pardavėju, tai padavėju, tai knygyno darbuotoju. Visa tai man nebuvo labai svarbu. Pažįstamų tarpe buvo žmonių, kuriems buvo reikalinga ir paskola nemokamai, nes tiesiog nebūdavo noro dirbti. Tačiau aš visada vienaip ar kitaip sudurdavau galą su galu.

Kai dar jokia paskola internetu, pirma nemokamai, nebuvo reikalinga, tada dažnai galvodavau, o kokia mano gyvenimo misija, ką aš turėčiau daryti. Kažkodėl traukė mintys ir apie rytų religijas, taip pat augo ir toks bendras noras šiek tiek labiau pažinti kitas kultūras. Taip ir nutiko, kad internetu ėmiau ieškoti kelionės bilietų, suradau tinkamus ir nusprendžiau, kad privalau aplankyti Indiją. Ne iš karto supratau, kad paskola bus mano pinigų šaltinis, norint iškeliauti.

Pasiruošimas kelionei

Kai jau suradau man priimtiną maršrutą, tada reikėjo ruoštis ir keliauti, ir daryti viską, kad tik galėčiau kuo anksčiau išvykti. Tačiau reikėjo pinigų bilietams. Kaip tik pamačiau skelbimą, kad paskola  internetu – pirma paskola nemokamai. Pagalvojau – kaip tik dabar išvyksiu, o grįžęs turėčiau gauti atlyginimą iš kavinės, kurioje dabar dirbu. Tadan galėsiu tą paskolą atiduoti, ir nebus jokių problemų.

Mano paskola internetu nemokamai siekė 1000 litų, taigi nebuvo ir tokia didelė, kaip kad galėjote pagalvoti. Tačiau faktas vis tiek tas pats – tai paskola internetu be uzstato, o ne kažkokie iš nežinia kur atsiradę nemokami pinigai.

Kam man buvo reikalinga tokia paskola internetu be palukanu? Visų pirma, tam, kad tiesiog galėčiau įsigyti bilietus. Kelionės bilietai nebuvo labai brangūs, nes tiesiog vyko tuo metu man palanki akcija, tačiau, vis dėlto, šiokią tokią sumelę pakloti reikėjo. O paskui jau liko ne tiek ir daug. Pasiėmiau tuos kelis šimtus likusius ir prieš tai sutaupytus šimtus ir iškeliavau. Norėjosi, kad kelionė tikrai įkvėptų, o gal net motyvuotų kažką pradėti keisti savo gyvenime, pradėti daryti kažką geriau. Žinote, rytų išmintis daug kam atrodo neįprasta, tačiau geriau į ją pasigilinus, visi suprasime, kad tai tik laiko klausimas, kada imsime geriau save suprasti. Ši paskola internetu metams ne vieniems man suteikė peno pamąstymams, daug geriau supratau save, ėmiau labiau klausytis ne tik vidinio balso, bet ir to racionalumo pojūčio, tai man padėjo tikslingiau ir kryptingiau dėlioti savo gyvenimo kortas. O paskolą greitai ir nesunkiai grąžinau, jokių nuostolių nepajaučiau.

Komentarai neleidžiami.