Būdavo laikai, kuomet daugumą dalykų žmonės padarydavo patys ir tik turtuoliai, aukštuomenė paslaugas pirkdavo, samdydavo tarnautojus. Šiais laikais situacija visai kitokia, daugumą paslaugų mielai perkame, o tai ir kur kas pigiau nei bandyti padaryti patiems. Žinoma, ne visada. Bet ne visada ir įmanoma kai kuriuos darbus padaryti savarankiškai, pavyzdžiui, ar sugebėtumėte patys sutvarkyti automobilį (rimtesnį gedimą), pastatyti namą, sumūryti saugią krosnį..? Vargiai, o jei ir pamėgintumėte – tai atimtų begalę laiko.

Persikraustyti atrodo tikrai paprasta, tai galima atlikti pasikvietus į talką būrį draugų, tačiau perkraustymo paslaugos atima kur kas mažiau laiko, nereikia sukti galvos, kur gauti didesnį automobilį ar priekabą. Taigi, laimi paprastumas, o ne pinigai. Iš kitos pusės, ir pinigine prasme perkraustymo paslaugų pirkimas gali būti pigesnis nei bandymas viską atlikti savarankiškai – ne veltui sakoma, kad laikas tai pinigai, ypač šiais laikais.

Autoservisai nuolat užimti. Sunku rasti tokį, kuris automobilį priimtų nors ir dabar. Dažniausiai tame slypi nekokybiškas darbas ar labai aukštos kainos. Tuo tarpu savarankiškai automobilius, ypač rimtesnius gedimus ir naujesnes transporto priemones, taiso tik tikri entuziastai. Net ir servisų meistrai daugelį darbų palieka savo kolegoms, dėl įrangos, specifinių žinių ir kitų priežasčių. Kaip sakoma, geras specialistas išmano siaurą sritį, o visų galų meistras dažnai netikęs niekam.

Gausybė visokiausių paslaugų perkamos kone kiekviename žingsnyje, neretai net ir nesusimąstome apie tai: namų tvarkymas, vaikų priežiūra, laiptinės ar kiemo valymas, sniego kasimas kieme, kirpimas, manikiūras, elektrikai, santechnikai… Taip mes neapkrauname savo galvos bereikalingais mokslais (kai ko gali prireikti vos kartą ar du per gyvenimą), suteikiame galimybę uždirbti kitiems ir gyvename be didesnių rūpesčių. Nesvarbu, kad tokios paprastos kai perkraustymo paslaugos kartais gali būti lyg ir pramoga, mes esame linkę taupyti savo laiką, nešvaistyti jėgų ten, kur tai nėra būtina, o verčiau susimokame už paslaugas ir stebime viską iš šalies.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *