Gėlės pagal charakterio tipą

 

Puokstes i namus

Puokstes i namus

Puokstes i namus mus pasiekti gali įvairiausio tipo – spalvingos, pavasarinės, džiovintos, miško gėlių… Kokią puokštę padovanoti jubiliatui, kaip žinoti, kas jam patiks, jeigu asmeninių pastebėjimų gėlių klausimais niekada nėra išsakęs? Vienas iš variantų – geliu pristatymas pagal charakterio tipą.

Melancholikas

Melancholiko tipo žmogus bet kokiu atveju dažniausiai bus tas asmuo, kuriam puokstes i namus tikrai pakels nuotaiką. Nes gamta, gėlės visada buvo artimas melancholiko aplinkos derinys. Šio tipo asmenys, linkę į užsisvajojimą, ko gero mėgs gana subtilaus derinio gėlių puokstes. Jis nesidžiaugs pompastiškais karnavaliniais spalvingų gėlių deriniais, ko gero svetimi bus ir itin išdailinti jaunuosios puokstes tipo gėlių deriniai.

Melancholikui patiks minimalistiniai komplektai, pavyzdžiui, viena gladija, apsupta didelio blizgaus lelijos lapo. Arba – sidabro spalvos žilvičių šakelės, apsuktos auksiniais siūleliais ar džiovintomis kadagių šakelėmis, apipurkštomis dirbtiniu sniegu. Pastarasis derinys netgi primins kaledines puokstes, tačiau tai taip pat yra tinkama kombinacija, su kuria galite tikėtis melancholiko prielankumo. Mat jam bus priimtini dirbtiniai atspalviai, šalto ledo, sušalusios augmenijos puokstes. Tad jeigu vieną dieną melancholikui i namus pasibels pasiuntinukas, nešinas gėlėmis, verčiau jos būtų kruopščiai parinktos, prieš tai viską gerai pagalvojus.

Flegmatikas

Šio tipo žmonės bus kone vieninteliai, kuriems puokstes i namus taps beveik neįmanoma misija. Nes tai, ko iš tiesų reikia melancholikui, yra masyvus vienetinis augalas i namus. Flegmatikas yra kone vienintelis charakterio tipas, kuris tikrai labai nudžiugęs, vietoje puokštės į namus gavęs vazoną drėgnos žemės su joje pūpsančiu spygliuotagalviu kaktusu. Puikiai tiks egiptietiški kaktusai, užaugantys apvalūs ir putlūs, neskleidžiantys nemalonaus kvapo bei reguliuojantys kambario drėgmės koeficientą patalpoje. Jeigu pastatysite kaktusą hoodia gordoni, jo skleidžiamas vos vos juntamas kvapas gali šiek tiek svaiginti bei priversti dingti apetitui.

Sangvinikas

Iš pirmo žvilgsnio sangvinikas, atitinkantis visus normalių žmonių standartus, turėtų maloniai sureaguoti į bet kurį geles i namus pristatantį pasiuntinuką. Jis šaltu veidu priims užsakymą ir mandagiai padėkos dovanos siuntėjui. Tačiau iš tiesų šaltas veidas išduoda ir tam tikrą atmestinumą.

Tai, ko gyvenime puikiai prisitaikančiam, analizuojančiam ir logiškai sprendimus priimančiam sangvinikui – tai provokacijos. Užuot puokstes i namus jam verčiau būtų užsakyta palmė, ryklys akvariume ar druskos kristalas. Reikia kažko, kas pagaliau jį išmuštų iš vėžių. Verčiau net nebandyti laimės su gvazdikėliais, bijūnais, rožėmis ar tulpėmis – tai puikiai atitinka sangviniko filosofiją, tačiau kartu yra iki kaulo smegenų atsibodę. Statistika rodo, kad didelė savižudybių dalis pasauliniu mastu tenka būtent sangviniko charakterio žmogui, iš gyvenimo jie pasitraukia savo noru, niekam net neįtariant, jog visko jie jau persisotinę, niekas nebeteikia stiprių emocijų. Tad, jeigu turite galimybę, nesiųskite jam puokstes i namus. Nustebinkite sangviniką taip, kaip dar niekada nustebę nebuvote patys.

Cholerikas

Ir štai priėjome charakterio tipą, kuriam užsakytos geles internetu pagaliau iššluos prekeivių lentynas, kuriose surėdyti visi spalvoti ir kičiniai žiedai. Dovanokite cholerikui spalvotas ir kvapnias gėles. Tegul žiedai nebūna keistų formų, tegul gelės turi tradicinę saulutės formą, nes cholerikas moka nuostabiai džiaugtis akimirkos grožiu. Padovanosite jam gėlę – ir jis džiaugsis gėle, apie nieką daugiau negalvodamas. PAdovanosite jam kelias puokstes  – ir jis bus jums dėkingas.

Choleriko emocijos nekinta be pagrindo, tačiau atsiradus naujiems galvosūkiams ir priežastims jausti kitus jausmus, jis pamirš džiaugsmą dėl jūsų dovanos. Tad neverta dovanoti puokstes, kurios nenuvytę išsilaiko net mėnesį laiko. Tikrai galite nudžiuginti choleriką gėlėmis, kurios savo žavesį praranda vos po dienos kitos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *