rankines-internetuAkivaizdu, jog vis daugiau įmonių perkelia savo individualias veiklas į internetą – tai yra puikiai suprantama bei suvokiama, kadangi virtualioje erdvėje yra milijardinė auditorija, kurią įmanoma pakreipti taip, jog šioji taptų potencialių klientų ratu. Būtent šiandieną norėčiau kiek plačiau pašnekėti apie interneto teikiamas paslaugas, o kiek konkrečiau – apie rankines internetu. Siekdamas įrodyti, jog prekintis virtualioje erdvėje yra ne tik efektyvu, tačiau ir naudinga, šį kartą lyginsiu kainą bei kokybę.

Pradėkime nuo to, jog tokių parduotuvių, kurios užsiimtų rankinės internetu paslauga, mūsų krašte tikrai nėra daug. Taip yra vien dėl to, jog verslūs piliečiai nesugeba išsiaiškinti, jog konkreti verslo niša yra kur kas pravartesnė prognozuojamo pelno atžvilgiu, nei prekyba visuma. Turiu omenyje tai, jog daugelis tiki, kad kuo daugiau pasiūlys įvairiausių prekių klientams, tuo prekyba bus naudingesnė – taip nėra, kadangi milžiniškas asortimentas, o tuo pačiu ir nesugebėjimas orientuotis į specifinę nišą, paverčia prekes ne itin kokybiškomis, ne itin išreklamuotomis – visą tai, natūralu, jog nėra itin veiksminga.

Kad ir kaip ten bebūtų, įmonės, kurios visgi vykdo nišinės sferos paslaugas, neretai išlaiko puikų kainos bei kokybės santykį. Ar rankinės internetu paslaugos atžvilgiu yra visiškai taip pat? Tiesą sakant, taip – turiu omenyje tai, jog kokybės atžvilgiu šios parduotuvės aksesuarų srityje yra nepralenkiamos. Suvokimas, jog orientavimasis į tam tikrą sferą yra naudingas ne tik verslininkams, tačiau ir žmonėms šioje situacijoje yra akivaizdus bei nepaprastai pravartus. Ką būtų galima paminėti apie kainą? Iš tiesų, rankinės internetu kainuoja pastebimai mažiau nei tos, kurios yra pardavinėjamos realiuose filialuose ar kompanijose, kurios teikia milžiniškus asortimentus. Kodėl gi taip yra? Atsakyti į klausimą nėra sunku – žinant tai, kiek kainuoja filialų išlaikymas, o ir nepaisant to nuolatinis sandėliavimas bei kiti niuansai, virtualios parduotuvės įgyja milžinišką naudą. Mažesnės išlaidos leidžia prašyti mažesnės kainos iš klientų ir gauti tolygų procentinį pelną, kurio yra siekiama.

Tiesa, nesinorėtų, jog pamanytumėte, kad rankinės internetu paslauga yra it šventa ir nepasižymi jokiais minusais – jų šiek tiek yra, nors pastarieji ir ne itin įstabūs. Pradėkime nuo to, jog piliečiams, kurie norėtų įsigyti aksesuarus tokiu būdu, teks šiek tiek palaukti – turiu omenyje tai, jog natūralu, kad prekė kažkokiu būdu turi būti transportuojama jums į namus, o tai reikalauja minimalistinio laikotarpio. Kad ir kaip ten bebūtų, suvokiant tai, jog laukimas jums kompensuosis finansine nauda, manyčiau, jog šioji problema tampa niekinė – iš tiesų, juk didžioji dauguma sutiks su manimi, kad geriau šiek tiek palūkėti bei gauti prekę kiek vėliau, nei už ją ženkliai permokėti.

Rankinės internetu (www.rankines24.lt) paslaugos kainos bei kokybės santykis yra puikus – tai akivaizdu, todėl nuoširdžiai rekomenduoju šią išbandyti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *