paliucio baldai biurui

Tvarkingas biuras – tai visų pirma tvarkinga aplinka

Biuro baldų pasirinkimas nėra toks paprastas uždavinys, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Juk baldai, kurie stovės oficialiose Jūsų įmonės patalpose – tarsi vizitinė kortelė, nemažai ką pasakanti apie pačią įmonę. Svarbu ne tik baldai, bet ir pati aplinka: biuras turi būti tvarkingas, grindys – nuolat išplautos, o dulkės – nuvalytos. Žmogus, atėjęs į Jūsų biurą, pirmiausia atkreipia dėmesį į tvarką: netvarkingas biuras – tai iš dalies ir atspindėtas jos vadovybės, darbuotojų požiūris į klientus. Įrenginėjant biurus, daug dėmesio reikia skirti ne tik kabinetų, bet ir koridorių, laukiamųjų, poilsio zonų įrengimui. Pasistenkite pirmiausia atnaujinti senus, susidėvėjusius baldus, nes nudėvėtas, išsėdėtas minkštasuolis prestižo Jūsų įmonei tikrai nesuteikia.

Baldai pagal užsakymą ar iš prekybos centro?

Prieš įsigydami biuro baldus apsvarstykite, kokių Jūsų poreikių neatitiko senieji biuro baldai ir ko tikitės iš naujųjų. Gal senasis stalas buvo nepatogus, gal spintoje netilpo darbuotojų paltai, o gal lentynėlė buvo pernelyg maža ir joje nebeįsiteko segtuvai? Taip pat reikėtų apgalvoti, kaip bus išdėlioti naujieji baldai, ar jie neužstos, pavyzdžiui, langų, ar į patalpą pateks pakankamai saulės šviesos, kiek darbuotojų naudosis baldais, kaip juos išdėstyti kuo patogiau.

Savo lūkesčius galima pasakyti baldų gamintojams. Pavyzdžiui, įmonė „Paliūčio baldai“ biuro komplektus projektuoja atsižvelgdama į klientų norus, pageidavimus, taigi užsisakyti baldus, užuot pirkus juos parduotuvėje, yra gerokai paprasčiau. Pagal specialų užsakymą gaminti biuro baldai užima visą erdvę. Pateiksime pavyzdį: jūsų biuras įsikūręs palėpėje, kur lubos yra nuožulnios. Natūralu, kad parduotuvėje nerasite lentynų, spintų su nuožulnia viršutine dalimi, tad tarp spintos ir sienos liks nemažas tarpelis – neišnaudota erdvė. Tuo tarpu „Paliūčio baldai“ ar bet kokia kita įmonė pagamins tokias spintas, kurios tiesiog „prilips“ prie sienos ir bus pritaikytos jų formos. Visgi yra vienas privalumų, dėl ko verta pirkti jau pagamintus biuro baldus – iš karto matysite galutinį variantą ir galėsite įsivaizduoti, kaip valdai atrodys Jūsų biure. Jei norite savo biurą atnaujinti kuo greičiau, taip pat rinkitės fabriko gamybos baldus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *