Išsikrovęs automobilio akumuliatorius – rimta bėda vairuotojams. Su ja susiduriama žiemos metu ar spustelėjus šaltukui rudenį, tačiau tai ženklas, kad metas pasirūpinti nauju akumuliatoriumi ir užtikrinti, kad senasis nepaklius į gamtą. Naujo įsigijimas didesnių rūpesčių nekelia, tereikia turėti pinigų, tuo tarpu senojo utilizavimas reikalauja šiek tiek žinių.

Vieni mano, kad akumuliatoriai tėra tokia pati atlieka kaip kitos ir meta ją į bendros paskirties konteinerį, tačiau taip elgtis negalima. Dėl šios priežasties beveik visuose miestuose yra vietos, kur superkami akumuliatoriai. Akumuliatorių supirkimas Kaune įmanomas bent keliose supirktuvėse, o štai Vilniuje jų tikrai daugiau nei 15, tad kiekvienas ras artimiausią ir patogiausią sau, o be viso to, už kiekvieną akumuliatoriaus kilogramą sumokama pora litų, tad vis pinigai į kišenę.

Tačiau ką gi daryti, jei akumuliatorius išsikrovė, o norint įsigyti naują reikia keletą kilometrų pavažiuoti? Vienas iš būdų – įkrovikliai. Akumuliatorių įkrovikliai jungiami į elektros tinklą ir per keletą valandų gali beveik pilnai įkrauti automobilio akumuliatorių. Jei Jūsų garaže nėra rozetės Jums praverstų generatoriai.

Generatoriai gali būti labai įvairaus dydžio ir galingumo, vos nuo kelių šimtų vatų iki megavato ar dar daugiau. Mažesni puikia tilps garaže, o didžiausieji skirti ypač svarbiems objektams, tokiems kaip ligoninės, gamyklos ir kiti. Žinoma, net ir norint užtikrinti kokybišką elektros prietaisų veikimą individualiame name gali būti reikalingi galingi generatoriai.

Jei vis tik neturi nei įkroviklio, nei generatoriaus įkrovikliui prijungti, galite kviesti skubią pagalbą. Atvykę šios paslaugos teikėjai įkraus Jūsų automobilio akumuliatorių ar suteiks galimybę jį užvesti nuo išorinio akumuliatoriaus, o toliau važiuodami Jūs pakrausite savo akumuliatorių automobilinio generatoriaus dėka.

Išeičių yra, tačiau visuomet malonu žinoti, kad ryte, net ir spustelėjus šaltukui, automobilį užvesite be didesnių pastangų. Tam reikalingas naujas ir kokybiškas akumuliatorius, tad seną prieš žiemą reikėtų atsikratyti – priduoti jį į supirktuvę.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *