Seo tekstai – tai straipsniai pritaikyti paieškos jėgainėms: google.com yahoo.com ar kita. Daugiau apie tai galite rasti mano asmeniniame blog’o straipsnyje: kas yra SEO tekstai. Vienas ir pagrindinis kriterijus parašyti SEO tekstą yra unikalus turinys. Google visada sužino ar tas turinys dar yra kur nors internete, netikite? Pabandykite nukopijuoti didesnę straipsnio dalį į Google paieškos eilutę ir ją įdėkite į kabutes ir tada pamatysite kiek svetainių turi tą patį turinį. Jei rezultatų neranda – reiškia, kad turinys yra unikalus.

SEO tekstai tai tokie tekstai kurie labiau patinka paieškos sistemoms, dažniausiai paplitę SEO tekstai 250 – 300 žodžių ir nuo ~3 raktažodžius tekste.

Rašant aukščiausios kokybės tektus jie neturi tikslių techninių parametrų, o turėtų atitikti marketingines taisykles t.y.: tekstas būtinai turėtų būti unikalus, sudominti skaitytoją, straipsnyje pateikiama unikali ir naudinga informacija praversianti vartotojui. Geriausias straipsnio įvertinimas yra tada kai jis įgauna natūralų virusinį efektą, bet nėra dirbtinai platinimas pačio rašytojo.

Rewording technika

Lietuviško analogo šiam žodžiui nerandu. Bet principas yra toks, kad paimamas tekstas iš interneto, sakiniai sukeičiami vietomis, tas pats atliekama ir su sakinių struktūra, kur užtenka fantazijos perfrazuojama tas pats, bet kitais žodžiais ir gaunamas naujas unikalus tekstas.

Šios technikos niekada nenaudojau, nes tai (angl. black SEO), jeigu Googl’as pagaus tai puslapis gali būti blokuojamas, blogai reitinguojamas ir kt. Jau geriau versti į lietuvių klabą užsienietiškus tekstus ir „nesipykti“ su Google’u.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *