dailylentes pirtimsTam tikru sodybos įrengimo metu ateina etapas, kada yra parenkamos bei dažomos ir dailylentes pirtims. Kiekvienas žmogus visuomet gali pats pasirinkti sau patinkančią dizaino ir interjero idėją. Tačiau, ką daryti, kai tos idėjos tiesiog nėra? Kai negali visai nieko gero sugalvoti. Pateikiame naują idėją, kaip gali būti dekoruojamos dailylentes pirtims. Variantų visada gali būti ir daugiau, ir kitokių, tačiau mes šiandien galvojame būtent apie dekoravimą su dažais. Apie tai, kaip gali būti dažomos dailylentes pirtims, kaina šiuos pagražinimus įgyvendinant visai nedidele.

Baltos spalvos šviežumas

Atkreipkite dėmesį, kaip dabar atrodo modernus ir skandinaviškas dizainas. Kaip dažnai dailylentems pirtims arba namams būna nudažomos paprasčiausia balta spalva. Namuose sienas galima dažyti kad ir baltais akriliniais dažais, tačiau, jeigu galvojame, kaip turi būti dekoruotos ir dekoruojamos dailylentes pirtims, susidursime su tuo atveju, jog jos turi būti pirmiausiai atsparios karščiui. Tad pačias dailylentes gali tekti atitinkamai apdoroti, paruošti, gruntuoti ir lakuoti. O vėliau gali vykti ir dažymas. Taigi, jums reikia pagalvoti, kas jums atrodo gražiausia ir tokį variantą pasirinkti. Balta spalva visuomet suteikia daugiausiai šviežumo, naujumo, stilingumo. Prie jos dera žali augalai (jeigu tai tiesiog namų interjeras), tinka ir įvairūs pirties rakandai, visokie mediniai dalykai, netgi tie patys pirties akmenys. Tad jeigu norite stilingos pirties, kvepiančios skandinavišku dizainu, galite neabejoti, kad dailylentes pirtims kaina nebus labai didelė, jeigu jas dar ir nudažysite gražiais baltais, karščiui atspariais dažais. Jeigu pirtis su garais – tai reikėtų rinktis dar ir atsparumą drėgmei.

Spalvotos kreidutės

Pastaruoju metu plinta ir dar vienas gražus namų įrengimo ir atnaujinimo planas. Tai yra spalvotos dailylentes pirtims, gamyba jų priklauso tik nuo jūsų. Jeigu nežinote, kaip tai gali atrodyti, ieškokite internetu. Paprasčiausiai reikia ieškoti visokiuose dizaino ir stiliaus puslapiuose idėjų, kaip gali atrodyti spalvotos lentos. Toks dažymo būdas dažnai pasitelkiamas norint senus medinius lentų namus prikelti antram gyvenimui. Nereikia, kad tos lentos būtų vienodos, kad jos vienodai gražiai atrodytų. Jos gali būti prastos, medinės, grubios ir netgi ne vienodais atstumais sudėtos, ne vienodų dydžių ir pan. Tokios lentos yra gražus pavyzdys, kaip iš seno ir tarsi jau nenaudingo interjero galima padaryti labai gražų, patogų ir stilingą vaizdą. Tam tinka liepos dailylentes pirtims, ir kitokie dailylenčių tipai. Kodėl sakome, kad tai yra spalvotų kreidučių tipas? Todėl kad, pažiūrėkite, būtent spalvotos kreidutės turi tokias švelnias pastelines spalvas, švelnius atspalvius. Kaip kreida piešia ant betono arba ant medžio? Tai brūkštelėjima, netolygiai padengiantys pasteliniu atspalviu paviršių. Šis dažymo būdas toks pats. Dažant reikia palikti po apačia esančią medieną, kad ji matytųsi.

Medžio autentika

Daugiausiai žmonių pamėgta yra tiesiog paprastos dailylentes pirciai internetu. Su jomis galima sukurti įprastą, kaimišką ir net modernų stilių. Iš tiesų juk būtent taip ir turi atrodyti pirtis, kurioje jūs norite šiltai praleisti laiką, užuosti tikrą sakų kvapą, su vanta vienas kitam trenkti per nugarą. Jeigu akylai sekate puslapius, kurie prekiauja tokiais dalykais, pamatysite, kad dailylentes pirciai akcija taip pat yra galimas dalykas. Visos parduotuvės kartais daro sandėlio valymą ir skelbia įvairias akcijas. Tad nereikia nustebti, kad ir savo dailylentes kai kuriais atvejais galima nuspirkti pigiau, už jums itin palankią ir prieinamą kainą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *