Artėjančiai lemtingai – sužadėtuvių – akimirkai reikia tinkamai pasiruošti. Taigi pateikiame kelis vertingus patarimus, padėsiančius nesuklysti: tiek žengiant šį svarbų žingsnį, tiek ir kuriant piršlybų scenarijų.

suzadetuviu ziedai

Pirmiausia, dar prieš planuodami pasipiršti, turėtumėte įsitikinti, kad to norite Jūs abu. Ar jau esate kalbėję apie santuoką? Koks Jos ir Jūsų idealios šeimos modelis? Ar sutampa Jūsų interesai, pomėgiai, požiūris į vaikus, buitį, darbą, pinigus, laisvalaikį ir pan.? Ko tikitės iš santuokos: ar norite jaustis saugus, ar tuoktis ketinate tik dėl to, kad nenorite likti vienas, ar be žmogaus, kurį mylite, neįsivaizduojate nė vienos dienos? Svarbus kiekvienas niuansas. Santuokai reikia subręsti, todėl pirštis nereikėtų vien tik dėl to, kad taip madinga arba tik dėl to, kad būsimajai nuotakai patinka brangiaisiais akmenimis inkrustuoti sužadėtuvių žiedai. Jei dar nė karto nesate šnekėję apie vestuves, jei esate pernelyg jauni ar mažai pažįstami, tikėtina, kad mylimoji po piršlybų gali pasakyti „nežinau, man reikia pagalvoti“. Pripažinkime, išgirdus tokį atsakymą, nebus smagu nei vienai, nei kitai pusei.

Kad ir kaip gerai vienas kitą pažįstate ir kad ir kiek kartų jau esate kalbėję apie tuoktuves, jos turi išlikti siurprizas. Tad parinkite laiką ir vietą, kai mergina mažiausiai tikėsis, kad jai pasipiršite. Pabandykite ištarti frazę „Ar tekėsi už manęs?“. Ar balsas nestrigs, ar sugebėsite susikoncentruoti ir ištarti tai be jaudulio? Jeigu manote, kad nepavyks, sugalvokite alternatyvų pasipiršimo būdą: šį užrašą galite užsakyti skraidinti lėktuvu. Sužadėtuvių alternatyvų yra pačių įvairiausių.

Kokios gi sužadėtuvės be pagrindinio šios šventės simbolio – žiedo?

Svarbiausi sužadėtuvių atributai – tai sužadėtuvių žiedai. Nepamirškite, kad jei atsakymas bus teigiamas, sužadėtuvių žiedą Jūsų išrinktoji mūvės tikrai ne vienerius metus. Taigi pirmiausia žiedui sutaupykite reikiamą sumą, žinoma, pagal galimybes. Kai reikiamą pinigų sumą turėsite kišenėje, pagalvokite, kur geriausia sužadėtuvių žiedelį pirkti: ar pas juvelyrą, ar juvelyrikos salone? Būtinai turite žinoti savo merginos stilių, charakterį, skonį – ar ji yra kukli asmenybė, ar mėgsta iššūkius. Pagal tai bus paprasčiau išrinkti ir žiedelį – arba klasikinį variantą su deimantu ar briliantu, arba modernų – su perlais, ametistais, smaragdais arba kitais brangiausiais akmenimis. Jei nenutuokiate, kas merginai patiktų, pagalbos paprašykite jos geriausios draugės arba sesers: ji padės parinkti tinkamo dydžio bei tinkamo stiliaus sužadėtuvių žiedelį. Kartais būsimosios nuotakos sužadėtuvių žiedelius nori išsirinkti pačios. Sužadėtuvių žiedai – nemaža investicija, tad norisi džiaugtis tokiu dirbiniu, kuris kasdien džiugintų akis ir būtų patrauklus. Kitaip tariant, daugelis merginų mintyse jau turi savo svajonių sužadėtuvių žiedelio prototipą, taigi negavusios bent kiek panašaus į jį, stipriai nusivilia. Taigi dėl mylimosios galima padaryti viską, ne tik leisti jai pačiai rinktis svajonių žiedelį.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *