vestuviu fotografavimasGražių vestuvių nuotraukų nori kiekviena jaunavedžių pora, bet nereikia pamiršti, kad už kruopštų darbą vestuvių fotografas turi gauti atitinkamą atlygį. Neretai jaunavedžiai nuvertina laisvai samdomų specialistų darbą, todėl jiems tenka ieškoti mėgėjų, kurie dažniausiai negali pasiūlyti to, ką siūlo profesionalai. Profesionalūs fotografai nuo mėgėjų skiriasi daug kuo, o pagrindinis skirtumas yra būtent kaina. Mėgėjai, aišku, siūlo daug mažesnius paslaugų įkainius, bet ar jie sugeba savo darbą atlikti tinkamai? – ne visada. Dabar profesionalūs vestuvių fotografai gali pasiūlyti išskirtines paslaugas, kurios nėra jau tokios brangios. Mėgėjus jūs iškart turėtumėte atmesti , nes su jais sugaišite dag laiko ir tai neaišku ar gausite tai ko jums reikia.

Vestuvių fotografavimas prasideda tuomet kai yra sudaroma paslaugų sutartis. Vestuvių fotografas paruoš sutarties šabloną, kuriame bus apibrėžiamos visos paslaugų atlikimo sąlygos. Ten bus nurodomi paslaugų įkainiai, bus nurodoma ką jūs gausite, o svarbiausia – matysite kada yra galutinis terminas pabaigti visas užsakyti paslaugas. Fotografai ne tik pasirūpins jūsų vestuvių fotosesijomis, bet galės paruošti nuotraukas taip, jog jos būtų meniškos iš išskirtinės. Tai reiškia, kad jūs galėsite pasinaudoti ir retušavimo paslaugomis, kurios yra labai svarbios. Specialistai moka dirbti ir su piešimo programomis, kurios padeda pašalinti nereikalingus ir akį rėžiančius efektus, todėl galutinės nuotraukos tikrai bus nepriekaištingos.

Aišku, jeigu bandysite sutaupyti samdant fotografą tik fotosesijų atlikimui, tai nuotraukų retušavimu jūs jau turėsite pasirūpinti patys. Norint jog fotografas atliktų ir nuotraukų korekcijas bei retušavimą, visą tai turės būti apibendrinama paslaugų sutartyje. Ten matysite kainas už vieną nuotrauką. Sutartyje bus matoma kokį kiekį nuotraukų jums pristatys jūsų pasamdytas specialistas.

Būtina žinoti, kad fotografai gali apsiimti ir nuotraukų spausdinimu, bet čia vėlgi – už jas teks sumokėti papildomai. Įprastai fotosesijos atliekamos pagal nurodytą datą, o galutinis rezultatas bus perkeltas į kažkokią laikmeną t.y. jūs nuotraukas gausite kažkokioje skaitmeninėje laikmenoje – diske, atmintinėje ir t.t. Visada visas paslaugas turite suderinti iš anksto, jog paskui nebūtų kažkokių nesusipratimų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *