Geriausiuose viešbučiuose… ant grindų

Viesbuciai DruskininkuoseNiekada negalvojau, kad gyvensiu kaip karalius – geriausi viesbuciai Druskininkuose tapo mano malonės šventove. Dar niekada nebuvau taip greitai ir žaviai tapusi tikra viešbučių karaliene. Nepatikėsite, kiek daug skirtingų vietų pranakvojau per šią savaitę. Žinote, kokia to priežastis? Tuoj paaiškinsiu.

Vyko konferencijos

Vyko konferencija, kurios nenoriu tiksliai minėti tam, kad nebūtų identifikuota mano tapatybė, o taip pat ir kitų man padėjusių kolegų. Tačiau Druskininkuose vyko konferencija. Ten dažnai viesbuciai būna perpildyti užsienio svečių, o taip pat ir garbių asmenų iš Lietuvos. Juk tokiame puikiame mieste, kaip kad Druskininkuose dažnai vyksta visokios konferencijos, festivaliai, diskusijos. Kartais ir viesbuciai pasitarnauja kaip konferencijų salės. Aš taip pat su džiaugsmu ilgai laukiau šios viešnagės – ir sulaukiau.

Svečių apnakvindinimas

Visi viesbuciai Druskininkuose buvo perpildyti mūsų dalyvių. Na gerai, gal ir ne visi, bet keli pagrindiniai – tai jau tikrai. Kaip visuomet, kai renginio biudžetas yra paremtas kažkokių rėmėjų, tai žmonės turi padorias vietas, kur miegoti. Manau, dažnai viesbuciai Druskininkuose virsta ta vieta, kur apsigyvena profesoriai, akademikai, artistai ir muzikantai. Žmonės, kurie atvyksta į čia tiesiog todėl, kad yra pakviečiami.

O ką – aš ne svečias?

Linksmoji dalis ta, kad kol viesbuciai Druskininkuose tapo prieglobsčiu garbiausiems svečiams – pačiu garbingiausiu vis tiek išlikau aš. Kodėl? Todėl, kad tik aš aš ir dar kartą aš sugebėjau pernakvoti skirtingose vietose. Kaip taip nutiko? Tiesiog apgyvendinimas Druskininkuose buvo numatytas iš organizatorių kišenės tik lektoriams ir kitiems labai svarbiems dalyviams. Na, jeigu jie gyvena nemokamai, tai kodėl nemokamai negaliu gyventi ir aš? Paprasta logika, juk sutiksite. Juoba, iš šios konferencijos tikrai neužsidirbsiu, honoraro negausiu jokio.

Todėl tokiu paprastu būdu viskas ir susidėliojo. Viesbuciai Druskininkuose, akcijos kažkuo atrodė patrauklios. O aš tiesiog susipažinau su žmonėmis ir pernakvojau pas juos ant grindų. Tai vienur, tai kitus. Net ir Druskininku vandens parkas man buvo prieinamas, nes miegojau ir jo viešbutyje. Pirmąją naktį praleidau vadinamojoje „Parko viloje“, kur tikrai galėjau pamiegoti daugiau, negu bet kas kitas. Tik bėda ta, kad vietos buvo mažoka. Nepasakysi, kad buvo labai didinga – miegojau ant itin siauro koridoriaus prie tualeto ir laukujų durų. Kai kas nors eidavo, tai vos neužlipdavo man ant ausies. Tačiau poilsio prasme ta naktis visai mane tenkino – nepatyriau jokių nemalonumų, nes taip buvau pavargusi, kad net ir tos kietos grindys man buvo kaip geriausias Grand SPA Lietuva.

Toliau mano nakvynė tęsėsi viešbutyje pagrindinėje prospekto alėjoje. Neprisimenu, nežinau, ar nesuklysiu, bet berods vadinosi ta vieta „Pušynu“. Labai maloniai nustebino savo architektūra. Jau ne kartą buvau atkreipusi dėmesį, kad Druskininkai gali didžiuotis šiuo keistu į Gaudžio namą Barselonoje panašiu viešbučiu. Čia tikrai buvo labai dailu. Tačiau ir vidus – kokie puikūs kambariai, kokios minkštos lovos. Ir kokie nepakartojami pusryčiai. Reikėjo keltis anksčiau, negu norėjau, tačiau papusryčiavau karališkai – nes čia gavau švedišką stalą, nuo kurio galėjau pasirinkti.

Toliau sekė kiti viešbučiai, ir aš net nežinojau jų pavadinimų. Taigi, viskas čia buvo labai malonu ir dinamiška. Žinau, kad viesbuciai Palangoje man kartais primena Druskininkus – bet turbūt tik ta pušynų gaiva. Ir gal dar tuo, kad Druskininkuose atsiduriu tiktai vasarą, karštuoju ir maloniuoju metu. Džiaugiuosi, kad galėjau taip kaip karalius pernakvoti šešiuose skirtinguose prestižiniuose viešbučiuose.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *