virtuvės baldaiKaip sukurti interjerą mažai virtuvei?

Virtuvės baldai yra neatsiejama kiekvienos virtuvės dalis. Deja, tipiška lietuvio virtuvė yra pats mažiausias kambarys, koks tik gali būti. Nepatogus planavimas, sanitarinių mazgų nepaslankumas ir mažas plotas riboja interjero fantazijos galimybes. Nesijaudinkite, net ir tipiško daugiabučio virtuvė turi vilties būti namų židiniu, jeigu mokėsite išradingai suktis!

Palikite erdvės

Mažos virtuvės yra labai nepatogios kurti interjerui, tačiau yra keletas patarimų, kurie padės suvaldyti erdvę. Pirma klaida, kurią daro beveik visi be išimties, tai virtuvės apstatymas dideliais baldais. Kiekvienas žmogus nori turėti kuo daugiau, tačiau, kam reikalinga virtuvė, kurioje nėra vietos apsisukti? Virtuvės baldai skirti susidėti daiktams, todėl ir rinkitės tik tokius, kurie atliktų gerai savo funkciją.

Kuomet ketinate keliauti į baldų parduotuves ieškoti baldų komplekto, išsimatuokite virtuvę. Jeigu pasikliausite tik akimi, tuomet beveik garantuotai nusipirksite pernelyg didelius baldus. Net kelių centimetrų paklaida gali būti lemtinga, todėl žinokite realią savo namų padėtį. Baldai turi tilpti virtuvėje ir leisti joje laisvai judėti. Užstumtos durų ar langų ertmės yra blogas rezultatas, todėl venkite šių klaidų.

Jeigu parduotuvėse nerandate jūsų matavimų atitinkančių baldų, tuomet geriausia išeitis – nestandartiniai virtuvės baldai. Kreipkitės į baldų gamintojus, kuriems, pateikus virtuvės išmatavimus, greitai gausite net kelis galimų sprendinių maketus. Baldų dizaineriai yra profesionalai, kurie išmano savo darbą ir labai dažnai susiduria su mažų virtuvių problema. Nebūkite skeptiški, nes jus tikrai nustebins, kokius išradingus sprendinius jie jums pateiks ir gali būti, jog greitai jūsų virtuvės interjeras bus pradėtas įgyvendinti.

Dar viena aplinkybė, kuri yra pamirštama, tai durų ar langų angų išmatavimai. Jeigu radote jus dominančius baldus, pasidomėkite, kaip jie pateks į namus. Siauros daugiabučių laiptinės neleidžia laisvai judėti, todėl sunku juos arba net neįmanoma įnešti į namus. Dažnai žmonės, pasinaudoja virvėmis ir kelia baldus per langą, tačiau kartais pasitaiko nelaimių. Virtuves baldai dalimis yra puiki išeitis iš nepatogios padėties. Užsisakykite jus dominantį modelį, tačiau pažymėkite, jog norite atsiimti juos išardytus, o parsinešę namo surinkite virtuvėje. Jeigu nepasitikite savo sugebėjimais renkant baldus, paprašykite, jog šią paslaugą atliktų baldų įmonės darbininkai ir taip išvengsite nesklandumų. Virtuvės baldai nėra tokie sudėtingi, nes visuomet yra išeitis.

Baldų kainos

Virtuvės baldai kainos atžvilgiu gali būti ir brangūs, ir pigūs. Baldų gaminimas pagal individualius užsakymus dažnai yra pigesnis negu baldų salonuose, tačiau nebūtinai. Visuomet kaina priklauso nuo to, kokie jūsų poreikiai. Jeigu norite baldų iš natūralios medienos, ar akmens, tuomet pasiruoškite atverti piniginę. Medžio plokštė, plastikas yra pigiausias variantas, visi tokie baldai greitai lūžta, išsikraipo ir tenka vėl ieškoti naujų.

Taip pat, labai daug priklauso, koks yra baldų gamintojas. Visame pasaulyje teigiamai vertinamų firmų produkcija atitinkamai yra brangi, tačiau pasidomėkite, kokį asortimentą pateikia naujos, pradedančios veiklą įmonės. Dažnai, norėdamos susikurti lojalių klientų ratą ir užsitikrinti teigiamus atsiliepimus, nauji baldų gamintojai teikia labai didelį dėmesį baldų kokybei ir suteikia lanksčias galimybes kainos atžvilgiu. Virtuvės baldai neturėtų privesti jus prie bankroto, kadangi pinigų turi likti plytelėms ir kitai apdailos medžiagai.

Dėvėti virtuvės baldai yra puiki proga visiems, kurie nori sutaupyti. Negalvokite, jog panaudoti baldai bus sulūžę, supjaustyti ar kitaip apgadinti. Dažnai žmonės nusiperka baldus, tačiau trumpai juos panaudoję, nutaria parduoti. Net nustebsite, kokių originalių, stilingų ir prabangių baldų rasite dėvėtų baldų parduotuvėse už labai mažą kainą. Virtuvės baldai gali būti pigūs!

Maža virtuvė nėra diagnozė, jeigu mokate kūrybingai ieškoti galimybių spręsti problemą. Visgi, pats svarbiausias receptas yra erdvės neužgožiantys virtuvės baldai, o visa kita belieka tik detalės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *