Knyga

Knyga

Ar kartais jums neatrodo, jog knyga, kuria labiausiai mėgstate, gali pasakyti net per daug apie jus? Kai manęs kas nors paprašo pasakyti mano mėgstamiausią knyga ar bent jos autorių, aš taip pasimetu, nes visai nenoriu, kad žmonės apie tai sužinotų. Ne ne, tai tikrai nėra kas nors labai gėdingo ar vulgaraus. Tiesiog man kartais atrodo, kad ta knyga mano gyvenime reiškia net truputi per daug, kad aš galėčiau dalintis jos pavadinimu į kairę ir į dešinę. Na, žinote, čia butu tas pats, kas viešai apsinuoginti. Tiesiog šį kartą reikėtų apnuoginti sielą…

Pirkau tą knyga internetu. Parekomendavo draugė, tikrai galvojau, kad bus visiškas šlamštas, bet pasirodo, ta istorija taip palietė mano širdį, kad iki šiol negaliu pamiršti ir skaitau jau koki tūkstantąjį kartą. Tai labai liūdna meilės, gerumo ir naivumo istorija, taip primena mane, kad net baisu darosi. Tikrai turėjau panašių patirčių, o dabar kai geriau pagalvoju, tai vis kylančios mintys apie knyga net dar įtaką mano gyvenimui daro… Manau, kad tai tikrai lemtinga. O juokingiausia yra tai, kad kai kažkam prasitariau, kad va, nusipirkau toki romaną, manim nepatikėjo. Na, anksčiau tikrai skaitymas nebuvo mano mėgstamiausias užsiėmimas. O ką daryti, juk būna ir įdomesnių. Anksčiau labai daug klausydavausi muzikos, visur varinėdavau su draugais, geriausia būdavo vasara prie ežero kokio. Na, bet dabar mano laisvalaikis su knyga leidžiamas. Draugai truputį pyksta, kad mažiau su jais valkiojuosi, bet labai paraginau daugiau skaityti ir juos. Nepatikėsit, bet jie tikrai pradėjo tai daryti!

Čia mūsų rajone yra vienas labai fainas knygynas. Ten visokiausiu tokiu keistu, rimtu ir nelabai knygų būna, kad net išsirinkti sunku. Tai pradėjau aš ten vaikščioti pirma, po to nusitempiau ir draugus. Po truputį kiekvienam išrinkom po knyga. Nežinau, ar jiems jos taip pat įstrigo, kaip ir man, bet panašu, kad visiems patiko skaityti. Taigi, mūsų kompanijos svajingiausiai ir švelniausiai mergaitei labiausiai tiko knyga paslaptis. Turėjom savo grupėj ir vampyrų gerbėjų, tai jiems visiems siūliau knyga saulelydis. Pati irgi skaičiau, tikrai įtraukianti ir labai greitai persiskaitanti. Istorija, tiesa, labai gerai ir filme perteikta, ėjom visi, labai patiko. Bernai truputi niurzgėjo, bet tai o kas mums?

Aišku, kaip gi be klasikos? Tikriausiai visi chebroj skaitėm knyga heroinas. Čia tikriausiai visų pankuojančių ir nepankuojančių paaugliu hitas. Privaloma perskaityt prieš suaugant, nes kitaip taip ir nežinosi, kas yra ta tikra paauglystė. Ne ne, tai nėra ta mano vienintele ir nepakartojama istorija, bet irgi galėtu buti. Tikrai labai pamokanti ir susimąstyti verčianti istorija. Na, žinoma, knygyne teko apsilankyti ir mokyklos reikalais. Turėjom per vasarą perskaityti ilgą sąrašą knygų, tai mano pirmoji buvo knyga dievu miskas. Turiu pasakyti, kad tas rašytojas tikrai turėjo gerą humoro jausmą. Istorija tokia tragiška, o aš kvatojausi per visa pilvą. Net nežinau, ar tikrai taip galima, kažkaip nejauku prieš tuos visus mirusius… Na, dar man iš sąrašo liko knyga faustas, iš kurios net nežinau, ko tikėtis. Tikriausiai tik paties geriausio, nes kuo toliau, tuo labiau man patinka skaityti. Gerų istorijų žmonės prirašė, pradedu galvoti, gal ir man reikės kada rašytoja pasidaryti? Mano lietuviu mokytoja nugriūtų nuo kėdės tai išgirdus, bet aš tikrai turėčiau ką iš rajono gyvenimo papasakoti.

Vienas komentaras į: “Knyga”

  1. Tikrai nereali knyga Labai įdomių dalykų yra, klamuisas tik ar kada išbandysiu smalsu tikrai pabandyt kelis dalykus, bet jaučiu, kad kaip ir tingisi, nes reiks keist įprastą dienotvarkę ))

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *