Kai norite atnaujinti kiek pasenusį savo vonios baldų dizainą, dažniausiai stengiatės nupirkti bent keletą naujų vonios baldų, kurie galėtų pagyvinti bendrą vaizdą, įnešti vonios baldainaujų vėjų į jūsų vonios kambarį. Svarbiausias dalykas darant bet kokį tokio tipo atnaujinimą -tai priderinimas prie jau esamo jūsų vonios kambario dizaino. Jei naujai nupirkti vonios baldai bus visiškai nesuderinami su jūsų vonios kambario dizainu, tuomet jie ne tik kad nepagerins bendro vaizdo, bet dar labiau jį sugadins. Tad kad ir kokius pakeitimus darytumėte savo vonios kambariui, net ir pačius menkiausius – visada galvoje turėkite tą vaizdą, kaip jūsų vonios kambarys atrodo būtent dabar.  Pabandykite įsivaizduoti, ar naujas daiktas, baldas, kurį perkate, derės prie esamo dizaino ir sukurs jaukią atmosferą, atnaujins jūsų vonios kambarį.

Kaip žinoti, ar nauji vonios baldai tiks jūsų vonios kambariui?

vonios spintele su lieto marmuro praustuvuĮsivaizduoti ir mintyse priderinti naujus vonios baldus prie jau esamo dizaino, gali būti iš tiesų sudėtinga. Tad išsiaiškinti, kas tiks prie jūsų interjero, o kas ne, reikėtų dar prieš važiuojant į parduotuvę kuri prekiauja vonios baldais. Kaip tai padaryti? Pirmiausiai pabandykite prie savo vonios kambario interjero priderinti tam tikrą medžiagą – pavyzdžiui medį. Jei mediena visiškai nesižiūri, tai apie medinius vonios baldus nė negalvokite. Taip pat paeksperimentuokite ir su kitomis – plastiku, keramika, stiklu ir t.t. Tokiu pat principu galima pabandyti paderinti ir spalvas. Jei viena ar kita spalva jūsų vonioje netinka, tai vonios baldai, kurie yra tokios spalvos, taip pat nederės bendrame vaizde. Na ir paskutinis dalykas, bet tikrai ne pats nereikšmingiausias, pagal kurį turėtų būti priderinami vonios baldai, tai baldų ir paties vonios kambario stilius. Jei jūsų vonios kambarys yra minimalistinio stiliaus, tai jokiu būdu nemėginkite į jį prikišti masyvių spintelių ar milžiniškos, pompastiškos dušo kabinos. Tai tiesiog atrodys neskoningai ir iš karto kris į akį kiekvienam užėjusiam į tokį vonios kambarį. Viską – tiek spalvas, tiek dydžius ir stilius bandykite derinti skoningai, antraip jūsų nupirkti vonios baldai nueis per niek.

Daugiau informacijos galite rasti voruta.lt svetainės straipsnyje: http://www.voruta.lt/vonios-baldai-ka-privalu-tureti-vonioje/

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *