nesiojami kompiuteriai

Nesiojami kompiuteriai

Pirmasis kompiuteris atsirado dar 1946 metais. Šis kompiuteris buvo sukurtas skaičiuoti Jungtinių Valstijų kariuomenės artilerijos sviedinių kelią. Šio kompiuterio pavadinimas buvo „Eniac“ ir jis užimė labai didelę patalpos dalį ir svėrė daugiau nei 27 000 kilogramus. Na, o pirmasis nešiojamas kompiuteris buvo sukurtas 1970 metais. Šiuolaikiniai kompiuteriai yra daug patogesni ir užima žymiai mažiau vietos, plančetiniai kompiuteriai tempa net į rankas, o stacionarūs ir nešiojami sveria vos kelis kilogramus.

Metams bėgant kompiuterių kainos po truputi mažėja. Pigūs nesiojami kompiuteriai tai jau nebe staigmena ir ne naujiena. Vis daugiau žmonių renkasi nešiojamus kompiuterius, nes jie yra labai patogūs tiek namuose, tiek kelionėse, kadangi juos galima visur su savimi nešiotis. Tačiau jei nešiojami kompiuteriai baterijos laiko vos kelias minutes, tuomet nešiojami kompiuteriai nėra labai naudingi, nes ne visose transporto priemonėse galima rasti elektros lizdus, kurių pagalba būtų galima krauti kompiuterius.

Renkantis kompiuterius dažniausiai apsvarstome, kam jis bus naudojamas. Nešiojami kompiuteriai žaidimams, turi turėti šiek tiek auštesnius parametrus, nes daugeliui žaidimui būtent to ir reikia. Nešiojami kompiuteriai mokslo tikslams, taip pat dažnai yra perkami. Šie kompiuteriams nereikalingi ypatingai aukšti parametrai, tačiau dauguma studentų ir moksleivių nori, kad tokie kompiuteriai nekraunant ilgiau laikytų, nes kompiuterius dažnai yra nešamasi į mokymosi įstaigas. Nešiojami kompiuteriai filmams tai labai puiki išeitis jei esate kinomanas ir filmus norite žiūrėti visur ir visada. Filmams kompiuteriai dažniausiai yra renkamiesi šiek tiek didesni, kad būtų galima patogiai žiūrėti filmus.

Prieš perkant kompiuterius patariama pasiskaityti atsiliepimus. Kompiuteriai atsiliepimai tai puiki galimybė, kuri suteikia sužinoti kitų vartotojų nuomonę arba atsiliepimus, kurie skatina pirkti arba priešingai nepirkti prekės. Nors minėjome, kad kompiuteriai yra atpigę, tačiau galima rasti ir brangesnių kompiuterių, kurie ne visiems yra įperkami. Nešiojami kompiuteriai išsimokėtinai yra išeitis, kuri leidžia įsigyti brangesnius kompiuterius, o mokėti tam tikrą laikotarpį, tam tikromis įmokomis. Dauguma žmonių bijo pirkti išsimokėtinai, todėl norėdami sutaupyti renkasi naudoti nešiojami kompiuteriai.

Komentarai neleidžiami.