Šiandieną norėčiau aprašyti vieną iš „Blue Square Offices“ kompanijos paslaugų – virtualiųjų biurų nuoma. Pasistengsiu įrodyti mintį, jog ši įmonė išsiskiria unikaliu, kokybišku aptarnavimu ir kompanijos paslauga yra viena iš geriausių galimybių, leidžiančių perkelti asmeninę įmonę į užsienio rinkas. Viliuosi, jog pateikta informacija bus naudinga ir ateityje ją pritaikysite praktikoje.062M0118

http://www.bluesquareoffices.com/

 

Manyčiau, jog reikėtų pradėti nuo elementaraus paaiškinimo – kas iš viso yra tie virtualieji biurai, kuriuos siūlo išsinuomuoti „Blue Square Offices“? Paslauga „virtualieji biurai“ suteikia įmonėms šansą įregistruoti veiklą užsienyje, o, jeigu minint tiksliau – Škotijoje. Ši paslauga yra pravarti vien dėl to, jog kiekvienos kompanijos reputacija nuožmiai kils į viršų, užsisakius paketą, kils pardavimų skaičiai, didės pelnas. Nepaisant to, kiekviena įmonė gaus ir naudingų priedų, tokių, kaip asmeninė, virtualioji asistentė, taip pat, asmeninį škotišką mobiliojo telefono numerį, elektroninio pašto sąskaitą, fakso kodus.

Kodėl gi aš miniu, kad „Blue Square Offices“ įmonės paslauga „virtualieji biurai“ – pats veiksmingiausias būdas perkelti kompanijos veiklą į užsienį? Norėčiau paklausti jūsų vieno klausimo – ar esate kada nors susidūrę su įmone, kuri nurodytą užsakymą atliktų vos per dvi valandas? Ne, mes nešnekame apie smulkmeninį verslą – „Blue Square Offices“ yra toji kompanija, kuri pasižymi šia savybė ir visus neišpasakytai žavi. Nepaisant to, kad bet kuri kita kompanija, norinti įregistruoti jūsų verslą užsienyje, valandų valandas tvarkytų dokumentus, už paslaugą dar paimtų milžinišką sumą – dabartinėmis žiniomis „Blue Square Offices“ škotų kompanija įmonę, kartu su dovanojamais priedais, įregistruoja vos už dvidešimt du svarus per mėnesį, neskaitant PVM – tiesiog pasakiška suma.

Manyčiau, jog po pateiktų argumentų ganėtinai nesunkiai sutiksite, jog „Blue Square Offices“ įmonės paslauga „virtualieji biurai“ iš tiesų yra pats veiksmingiausias būdas norint perkelti kompanijos veiklą į užsienį. Jeigu turite asmeninę įmonę ir galvojate apie tokius pakitimus – ne nedvėjodamas pasiūlysiu išmėginti „Blue Square Offices“ kompanijos paslaugas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *