Šiuolaikiniai tėvai vis dažniau nusprendžia auginti savo vaikučius su daugkartinėmis sauskelnėmis ne tik dėl to, kad tai – daug sveikiau jų vaikučiams, bet taip prisideda ir prie ypač aktualių ekologinių problemų sprendimo.
Visai nereikia baimintis, kad daugkartinių sauskelnių naudojimas sukelia daug daugiau rūpesčių, kurių ir taip apstu susilaukus vaikelio. Dažniausiai ši baimė kyla iš nežinojimo. Iš tikrųjų daugkartinių sauskelnių naudojimas yra toks pats paprastas dalykas, kaip ir vienkartinių. Tiesiog jas panaudojus reikia sumesti į skalbimo mašiną ir išskalbti. Tam ypač tinka natūralūs skalbikliai pvz. tokie, kaip muilo riešutai arba bent kuris kitas vaikų drabužėliams skalbti skirtas skalbiklis. Taip pat kūdikio odelei tepti geras dalykas yra taukmedžio sviestas.
Ypač patogu naudoti daugkartines sauskelnes „Viskas viename“. Jos tinka naudoti nuo pat gimimo, yra neperšlampamos, patogiai užsegamos. Į jas tinka įvairūs įklotai: bambukiniai, medvilniniai, vilnoniai, kanapiniai. Jos nėra storos, todėl vaikutis jaučiasi ypač patogiai. Ypač didelė šių sauskelnių pasiūla leis kiekvieniems tėveliams išsirinkti optimaliausią daugkartinių sauskelnių variantą.

Laikai keičiasi – keičiasi ir mūsų požiūris į motinystę. Šiuolaikinės mamos trokšta skirti daugiau dėmesio sau ir savo kūdikiams ir mažiau – vystyklų skalbimui. Tačiau taip pat trokšta auginti vaiką sveikai ir patogiai. Šiuolaikinių daugkartinių sauskelnių gamintojai suderino vystyklų ir sauskelnių privalumus – vystyklų ekologiškumą, švelnumą ir sauskelnių patogumą mamai. Taigi, auginkime vaikus su meile, sveikai ir patogiai :))

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *