Eset32 Nod32 Antivirus

Internetas – erdvė, kurioje knibžda įvairių pavojų, nuo kurių apsisaugoti yra itin sunku. Vienintelė priemonė, galinti apsaugoti Jūsų  kompiuterį – patikima antivirusinė programa. Antivirusinių programų – begalė, tačiau ne visos užtikrina saugų naršymą internete. Renkantis iš daugybės kompiuterį apsaugančių programų, būtina pasidomėti, kuri programa yra patikrinta specialistų, patikima ir efektyvi.

„ESET NOD32 Antivirus“ –  programa, kuri pateisina kokybiškos antivirusinės programos vardą. Ši antivirusinė programa veikia itin sparčiai ir efektyviai vos tik įjungus kompiuterį. Jūsų kompiuteris gali būti pavojuje, jeigu nesinaudojate viena iš naujos versijos ESET antivirusinių programų, kurios veikia nelėtindamos  kompiuterio darbo bei taupydamos energiją, kai kompiuteris yra atjungtas nuo maitinimo. Antivirusinė programa vėlesniam laikui atideda procesus, kurie reikalauja daugiau energijos nei įprastai, kad galėtų taupyti energijos resursus. Ši savybė labai naudinga nešiojamiesiems kompiuteriams. Programoje įdiegta apsaugos sistema leidžia netrukdomai dirbti su prezentacijomis, įvairiomis programomis, žaisti ir žiūrėti filmus ar kitaip pramogauti. „ESET NOD32 Antivirus“ taip pat blokuoja nepageidaujamų laikmenų tipus, kruopščiai tikrina atsisiunčiamus duomenis, USB jungtis, kompaktinius diskus ir taip užtikrina kompiuterio saugumą.

Tačiau pagrindinės ir pačios svarbiausios šios  programos funkcijos – apsaugoti kompiuterį nuo sukčių ir kitų kenkėjų, kurie bando pasisavinti ir blogiems tikslams panaudoti prisijungimo prie įvairių svetainių, elektroninės bankininkystės, kreditinių kortelių duomenis. Taip pat apsaugo šnipinėjimo, įsilaužimų bei virusų, kurių vis daugėja. Jie pažeidžia kompiuterį ir jame esančią informaciją bei svarbius duomenis. Itin dažnai netinkamos antivirusinės programos neaptinka virusų, kurie pažeidžia kompiuterį nepataisomai, o dėl to kompiuteryje buvusi informacija dingsta nesugrįžtamai.

ESET NOD32 Antivirus“ programa skirta Intel arba AMD x86/x64 procesoriams. Programa veikia su šiomis operacinėmis sistemomis : Microsoft Windows 8/7/Vista/XP. Norint aktyvuoti programą, būtinas interneto ryšys.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *