Estetinis dantu plombavimas

Estetinis dantu plombavimas

Svajojate apie stulbinančiai nuostabią šypseną, tačiau nežinote būdo, kaip tai pasiekti? Estetinis plombavimas – efektyvus būdas džaugtis savo žavia šypsena kasdien! Jūsų dantys nuskilę, praradę savo estetinę išvaizdą? Ne bėda – estetinis plombavimas – efektyvus būdas atnaujinti savo dantų estetinę būklę. Estetinio plombavimo pagalba ne tik atkursite bei padailinsite dantų formą, tačiau ir pašalinsite nereikalingus tarpus tarp dantų.

Estetinis plombavimas, tai – procesas, kurio metu dantys yra atkuriami tam tikrais sluoksniais, atsižvelgiant į Jūsų natūralių dantų anatomiją. Kitaip sakant, atkurtų dantų išvaizda būna natūrali: atkuriama tiksli danties forma, spalva bei danties bruožai. Spinduiuokite nepakartojama šypsena ir Jūs! Estetinis plombavimas Panevėžyje – plačios šypsenos garantas. Dar niekada nebuvo taip malonu šypsotis! Estetinis plombavimas – kaina ir kokybe viename!

Estetinis  plombavimas – atsakinga procedūra, todėl prieš ją atliekami šie svarbūs veiksmų etapai: krupštus danties ertmės išvalymas, pažeisto ar suminkštėjusio danties audinio dalių pašalinimas. Kruopščiai sutvarkyta ertmė yra užpildoma plomba. Ji per keletą sekundžių sukietėja. Norint kokybiškai atlikti estetinį plombavimą, reikia lygiai nupoliruoti plombos paviršių. Jis turi nesiskirti nuo Jūsų danties formos. Kalbant apie estetinio plombavimo tarnavimo laiką, negalime apybrėžti  jo tikslios trukmės. Tai priklauso nuo paciento požiūrio į savo dantis bei jų priežiūrą.

Estetinio plombavimo svarba ir reikšmė

Ne paslaptis, jog pažeistų ir negydomų dantų likimas – aiškus. Ilgainiui jie tampa labai silpni, be galo pažeidžiami ir pradeda irti, o juk pažeistų dantų emails yra visiškai neapsaugotas. Dėl šios priežasties padidėja dantų jautrumas bei atsiranda skausmas. Kontrastingi maisto produktų deriniai – saldus ir rūgštus, karštas ir šaltas – įtakoja Jūsų dantų būklę. Šie deriniai ne tik įtakoja nemalonių pojučių atsiradimą, tačiau ir padidėjusį dantų dirglumą. Be to, pažeitus dantis nesunkiai paveikia įvairios bakterijos, kurios iššaukia įvairiausias ligas.

Estetinis plombavimas – procedūra , kurios pagalba galite gydyti bei atkurti tiek priekinių, tiek galinių dantų estetinį vaizdą. Daugelis mano, jog tai – ypač sudėtinga procedūra, tačiau tai – visiška netiesa. Pirmosios procedūros metu įmanoma atkurti 4 – 6 dantis, todėl stulbinantys rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros. Mėgaukitės stulbinamais rezultatais ir Jūs! Estetinis plombavimas Klaipėdoje – greitas būdas padailinti savo dantis.

Estetinio plombavimo metu naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, kurios nekenkia žmogaus sveikatai bei prilygsta natūraliai dantų spalvai. Džiaugtis nuostabiais dantimis dar niekada nebuvo taip paprasta! Estetinis plombavimas Šiauliuose – greita ir kokybiška procedūra Jūsų dantims.

 

Estetinio plombavimo privalumai:

 

  • Natūrali, nepriekaištinga dantų išvaizda. Jau šiandien džiaukitės estetiška dantų išvaizda! Estetinis plombavimas Vilniuje – kokybiška dantų restauracija.

  • Estetinis plombavimas sutvirtina dantį. Estetinis plombavimas Klaipėdoje – kainos ir kokybės garantija.

  • Ši procedūra tinkama jauniems žmonėms, kurių dantys nuskilę.

  • Greita, efektyvi procedūra, kuri atliekama vos per vieną ar keletą vizitų. Estetinis plombavimas Kaune – efektyvus natūralių dantų atkūrimas.

  • Iškilus restauracijos problemoms (nuskilimams), defektai pakoreguojami bei pašalinami vieno vizito metu

  • Estetinio plombavimo pranašumas pries protezavimą – mažesnis pašalinamų danties audinių skaičius. Estetinis plombavimas – atsiliepimai kalba patys už save!

Estetinio plombavimo pagrindiniai minusai:

  • Estetinio plombavimo kokybė priklauso nuo odontologo talento, turimos patirties bei užtarnauto profesionalumo.

  • Estetinio plombavimo metu naudojama helio lempa, kurios pagrindinė paskirtis – kietinti plombą, tačiau helio lempa ne tik kietina plombą, tačiau ir skatina jos susitraukimą. Dėl šios priežasties galimas kraštinis plombų nevientisumas.

  • Įrodyta, jog plombuotas dantys greičiau kaupia apnašas, todėl rekomenduotina nupoliruoti

Komentarai neleidžiami.