Greitieji kreditai

Greitieji kreditai

Greitasis kreditas vis dažniau ir dažniau tampa išeitimi įsigyti norimą ar reikiamą daiktą tiek sunkiau besiverčiantiems asmenims, tiek tiems, kurie linkę pirkti spontaniškai, nelaukdami, tačiau kartais greitasis kreditas tampa puikia galimybę daiktą įsigyti per išpardavimus su didžiulėmis nuolaidos net ir tada kai neturima pakankamai pinigų.

Greitasis kreditas gali būti labai gerai išeitimi, tačiau tik tuo atveju, jei skolinamasi apgalvotai ir iš anksto įvertinant savo galimybes bei norus, o ne tik pastaruosius. Deja, dažniausiai nugali būtent norai, o galimybės lieka neįvertintos arba pervertintos, ko pasekoje susiduriama ne tik su finansiniais nuostoliais, bet ir įvairiais nemalonumais.

Greitasis kreditas įprastai suteikiamas nedideliam laiko tarpui: nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, grindžiant tuo, jog yra skolinama „iki algos“. Deja, neretai vieną kreditą keičia kitas, taip vis atidėliojant pirmojo grąžinimą, tačiau tokiose situacijose vertėtų gerai įvertinti greitųjų kreditų palūkanas, kurios neretai taip atidėliojant ir kilnojant grąžinimą tampa didesnės nei pasiskolinta suma. Paradoksalu, tačiau nutinka ir taip, jog daiktas, kuriam buvo imamas greitasis kreditas jau būna seniai sugedęs ir išmestas, tačiau greitojo kredito našta vis dar juntama.

Bandant įžvelgti greitųjų kreditų naudos, galima paminėti tai, jog vis daugėjant greitųjų kreditų bendrovių skaičiui didėja ir konkurencija, kuri lemia mažesnes palūkanas bei įvairias akcijas bei nuolaidas naujiems ar lojaliems klientams. Viena iš populiaresnių akcijų – pirma paskola nemokamai.

Pirma paskola nemokamai – tai galimybė pirmą kartą skolintis visiškai nepatiriant išlaidų (neskaitant tokių kaip sugaištas laikas ar mokestis už internetą ar banko mokestis už kredito grąžinimo pervedimą iš Jūsų sąskaitos į kreditoriaus). Tokias akcijas taiko daugelis kredito bendrovių, tad retai skolinantis galima iš vis apsieiti be palūkanų. Tiesa, tokiomis sąlygomis suteikiamos tik nedidelės paskolos, dažniausiai, iki kelių šimtų litų, tačiau turinti omenyje tai, kad greitieji kreditai ir yra nedidelių paskolų bendrovės – tai yra puikus pasiūlymas naujiems klientams.

Lojaliems klientams greitasis kreditas dažniausiai suteikiamas didesnėmis sumomis ar ilgesniais terminais, kadangi jau yra patikrinta, kad besiskolinantysis yra mokus, laiku atsiskaito. Taip kreditorius susimažina riziką ir leidžia sau rizikuoti skolinant didesnę sumą ar leidžiant atsiskaityti po ilgesnio laiko tarpo.

Greitasis kreditas šiuo metu yra pakankamai palankus besiskolinančiajam, kadangi naudojantis įvairiausiomis akcijomis galima pasiskolinti ypatingai pigiai ir greitasis kreditas nebetampa tokia didele našta kaip gali tapti skolinantis įprastomis sąlygomis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *