vartojimo paskolaGyvenimas ir jo aplinkybės, neišvengiamai didžiąją dalį paprastų žmonių, rečiau ar dažniau priverčia skolintis. Vieni ištikus bėdai, ar tiesiog pritrūkus pinigų iki kitos algos, skolinasi pas šeimos narius ir gimines, kiti pas draugus, bendradarbius, kaimynus.. Visgi nemaža dalis žmonių nemėgsta žemintis ir prašyti pinigų tokiu tiesioginiu būdu, todėl mielai renkasi, vis labiau populiarėjančias paskolas internetu.

Paskolos internetu yra itin patogios, dėl to, kad nereikia tiesiogiai kreiptis į gyvą žmogų. Pakanka namuose turėti kompiuterį ir prieigą prie interneto. Užpildžius paraišką internetu, jūsų prašymas yra gana greitai svarstomas, ir yra pateikiamas sprendimas. Jei neturite blogos skolinimosi praeities, kitų rimtų įsiskolinimų, ir gaunate pastovias pajamas, greičiausiai paskola jums bus suteikta. Pinigai tokiu atveju, labai greitai atsiduria jūsų banko sąskaitoje. Tokio pobūdžio internetinė paskola, dažniausiai yra vadinama greituoju kreditu, arba kreditu internetu.

Itin patogi kai skubiai prisireikia nedidelės pinigų sumos, nes nereikia jokio laidavimo, užsatato, ir pinigus gaunate greitai. Vis gi, tokios paskolos turi savo trūkūmų. Paprastai jos yra suteikiamos trumpam, keturiolikos dienų – trijų mėnesių laikotrapiui, ir jų palūkanų koeficientas visada būnas aukštas. Greitieji kreditai taipogi yra apriboti, palyginus gana nedidele maksimalia suma, kuri priklausomai nuo skolinančios kompanijos smarkiai skiriasi, tačiau retai kada gali viršyti du tūkstančius litų. Todėl jei jums prireikė daugiau pinigų, greitasis kreditas nebus pats tinkamiausias pasirinkimas.

Tokiu atveju jums be abejo labiau tinka vartojimo paskola. Šio tipo paskolos pasižymi gerokai didesne galima maksimalia suma. Be to gerai yra tai , kad kaip ir imant gretą kreditą, nereikalingas užstatas. Visgi, jei imsite didelę sumą, be abejo skolinanti bendrovė gali iškelti didesnius pastovių minimalių pajamų apribojimus. Jei jūsų pajamas nesieks nustatytų normų, norimos sumos paimti negalėsite. Dar dažna taisyklė yra ta, kad suteikiama vartojimo paskola negali būti didesnė už  šešis mėnesinius besiskolinančio asmens atlyginimus. Tarkim jūsų mėnesinis atlyginimas, atskaičius mokesčius, yra du tūkstančiai litų. Tokiu atveju, jums suteikiamos vartojimo paskolos suma negalės viršyti dvylikos tūkstančių litų. Vartojimo paskolas paprastai teikia komerciniai bankai. Tai reiškia, kad kreipdmiesi į vieną jų, turėsite neišvengiamai nuvykti į banko buveinę užpildyti prašymo. Paskola šiuo atveju nesuteikiamai taip greit, kaip kreditas internetu. Kol gausite pinigus, gali praeiti ištisa savaitė. Geras dalykas yra tas, kad vartojimo paskola gali būti suteikta ilgmam, net penkerių metų laikotarpiui.

Labiau pažengusiose užsienio valstybėse, piliečiai nesunkiai gali pateikti prašymą vartojimo paskolai gauti, internetu. Neseniai ši naujovė atsirado ir lietuvoje. Itin sėkmingai didinanti savo paslaugų teikimo diapozoną, Estų internetinių vartojimo paskolų ikompanija BigBank, sėkmingai įsitvirtino ir ėmė teikti savo paslaugas ir Lietuvoje. Dabar mūsų šalies piliečiai, taip pat gali nesunkiai gauti vartojimo paskolą internetu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *