liekninantys apatiniai

Liekninantys apatiniai – viena iš kelių moterų grožio paslapčių, apie kurias dailiosios lyties atstovių tarpe puikiai žinoma, tačiau nuo vyrų slepiama. Tai būdas vienam vakarui (ar ilgesniam laikui) įgauti gražesnes kūno formas. Gali kilti klausimas – nejaugi tokia galimybė reali? Žinoma, jokie apatiniai ar kiti liekninantys drabužiai nepadės atsikratyti nepageidaujamo svorio ilgesnėje laiko perspektyvoje. Kitaip tariant, be dietos ar sveikesnės mitybos ir reguliaraus sporto išsiversti nepavyks. Vis dėlto, kai norisi vieną vakarą atrodyti pritrenkiančiai arba tam tikrų kūno formų „korekcijų“ reikalauja konkretus drabužis, pavyzdžiui, vakarinė suknelė, figura liekninantys apatiniai gali tapti pačia puikiausiai išeitimi.

 Subtili moterų paslaptis

 Liekninantys apatiniai vyrams gali atrodyti keistai, juokingai, neįtikėtinai, bet tiesa tokia – daugelis moterų bent kartą per gyvenimą susigundė galimybe kūno formas padailinti specialiomis kelnaitėmis ar korsetu. Vienoms liekninantys apatiniai po gimdymo tapo aktualesni nei iki tol, kitoms, turinčioms problemų su antsvoriu, jie gali būti reikalingi ir visą gyvenimą. Žinoma, galbūt ne kasdien – tik ypatingomis progomis. Vis dėlto, yra nemažai moterų, prisipažįstančių, kad liekninantys apatiniai joms kasdienybė. Ir, iš tiesų, ką daryti, kai norisi dažniau dėvėti (kad ir) netobulą figūrą pabrėžiančius drabužius? Platūs palaidinių modeliai ar laisvai krentančios kelnės tinka ne visų skoniui. Tik klausimas – ar kasdien dėvimi ne bet kokie apatiniai, o būtent – liekninantys, yra patogu? Jeigu tai kelnaitės, pagamintos iš kokybiškos medžiagos, atsakymas vienareikšmiškai yra teigiamas.

 Kaip išsirinkti?

 Toms, kurioms aktualūs liekninantys apatiniai atsiliepimai apie tokio tipo drabužius internete (pavyzdžiui, diskusijų forumuose) gali tapti neblogu „orientyru“, sprendžiant, ką įsigyti. O klausimų šioje srityje gali kiltų įvairių… Vienas tokių – ar liekninantys apatiniai is bambuko yra verti dėmesio? Tai iš tiesų puiki medžiaga, tinkanti apatinių kelnaičių gamyboje. Didžiausi bambuko pluošto privalumai – antibakterinės savybės, oro pralaidumas, geras drėgmės sugėrimas, paties audinio minkštumas, švelnumas ir nesudėtinga priežiūra. Plačiau kalbant apie pastarąjį aspektą, tai ypač svarbu skalbiant apatinius. Bambukiniai liekninantys apatiniai gali būti paprastai išskalbti ir neaukštos – pavyzdžiui, 30 laipsnių temperatūros vandenyje.

Kaina – kokybė

 Kainos ir kokybės santykis svarbus kalbant apie bet kokias prekes, ne tik drabužius, apatines kelnaites ar liemenėles. Vis dėlto, kai omenyje turimi liekninantys apatiniai kaune, Vilniuje ar kitame mieste – ar skirtinguose Lietuvos kampeliuose jų pasirinkimas ir kokybė iš esmės skiriasi? Turbūt didžiausią skirtumą galima pastebėti tarp liekninančių apatinių, parduodamų turguje, ir tų, kuriais prekiaujama apatinių drabužių salonuose. Pastarieji, pavyzdžiui, triumph liekninantys apatiniai išties pasižymi aukšta kokybe. Jų kaina, palyginus su tuo, kas už ją gaunama, tikrai nėra didelė. Kaip bebūtų, orientuotis vien pagal tai, kiek atsieina vienas ar kitas drabužis, negalima – būtina pasidomėti audinio, iš kurio yra pasiūti liekninantys apatiniai, sudėtimi, jo priežiūra ir kitomis savybėmis. Galiausiai, ne mažiau svarbu ir tai, kaip efektyviai jie „išpildo savo funkciją“ – tiksliau tariant, paslepia figūros trūkumus. Kad ir kaip norėtųsi didžiuotis tobulomis formomis, šiuo atveju nereikėtų persistengti. Jei liekninantys apatiniai trukdo kvėpuoti, verčia jaustis nepatogiai arba, visų blogiausia, apsunkina, varžo judesius, juos reikėtų pakeisti kitais. Turbūt daugeliui neblogai žinomos istorijos apie tai, kaip senovės damos alpdavo, savo ir taip lieknus liemenis įspraudę į ankštus korsetus. Kad nesikartotų viduramžių scenarijus ir šiuolaikinės damos galėtų pasigirti ne tik puikia išvaizda, bet ir nevaržoma judesių laisve, patogumas turėtų likti vienu svarbiausių prioritetų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *