Būna nutinka taip, kad paskutinę minutę pasikeičia planai ir savaitgaliui ar kokios nors šventės metu tenka ieškoti naujos veiklos. Tokiu atveju dažnas žmogus neieško renginių, o pasilieka namuose ar pasirenka ramų pasisėdėjimą picerijoje, kavinėje ar bare. Visgi reikėtų skirti bent 10 minučių savo laiko ir užmesti akį į tai, kas siūlomą paskutinę minutę.

Paskutinė minutė – tai tos pačios dienos ar vakaro renginiai, į kuriuos kviečiami visi, kurie iš anksto nepasidomėjo renginiais ar netikėtai pakeitė savo planus (buvo atšauktas kitas renginys, į kurį planavo nuvykti, staiga atsilaisvino vakaras įveikus visus darbus anksčiau ar pan.) Taigi, jei Jums norisi šį vakarą ką nors nuveikti – paskutinė minutė yra puikus Jūsų išsigelbėjimas.

Savaime suprantama, kad norint sudalyvauti net ir paskutinės minutės renginyje, reikia žinoti, kas vyksta Vilniuje. Šiuo klausimu Jums padėti gali DayOff komanda, kuri pateikia ne tik paskutinės minutės pasiūlymus, bet ir kitus renginius, kurie vyksta sostinėje. Be to, portale DayOff.lt rasite ne tik įdomius renginius, bet ir vietas, kurias reikėtų aplankyti, pavyzdžiui, muziejus ar galerijas, tad jei neišsirinksite renginio vakarui, pasidomėkite, gal kurioje galerijoje eksponuojami įdomūs paveikslai ar kuris nors muziejus atnaujino savo ekspoziciją.

Net ir renkantis paskutinės minutės renginius, vertėtų atkreipti dėmesį į jų vertinimus, dalyvius, programą ar net vietą, kur jie vyksta. Dažnai menkiausia smulkmena gali renginio vertę sumažinti ar paversti visai nevykusiu, taigi tai turėtumėte gerai įvertinti, kad vėliau netektų pasigailėti. Daug greičiau ir lengviau renginį išsirinksite kartu su kompanija, o ne besirinkdami atskirai. Dėl to puikia savaitgalio ar gero vakaro pradžia galėtų būti paskutinės minutės išsirinkimas kartu.

Rasti gerą renginį nėra sunku, tačiau vis tiek reikia skirti šiek tiek laiko. Kiek laiko teks skirti, priklauso nuo daugybės dalykų – Jūsų skonio renginiams, gebėjimo greitai naudotis internetu ar net savaitės dienos, kurią ieškote renginio. Jokia paslaptis, kad savaitgaliais renginių gausa kur kas didesnė nei darbo dienomis (kiek didesnis pagyvėjimas juntamas nuo ketvirtadienio). Visgi, net ir labai gerą renginį, į kurį žūtbūt reikėtų nueiti, galima per keletą minučių rasti vidury savaitės, ypač jei tai specifinis, tam tikros srities renginys ar koncertas.

Išsirinkite paskutinės minutės renginį per DayOff ir nenusivilsite savo laisvu vakaru, nes jį praleisite viename iš geresnių Vilniaus renginių, o jei dar pakviesite Jums brangius žmones vykti kartu – vakaras bus ypač nusisekęs.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *