kreditai

kreditai

Kai Lietuvą užklupo finansų krizė, atsirado nauja pagalba paprastiems gyventojams, kuriems sunku pragyventi – kreditai. Vos per keletą mėnesių Lietuvoje įsisteigė virš dešimt įvairių kredito įmonių, kurios teikia greitas ir patogias paskolas savo filialuose bei internetu. Tai buvo naujiena Lietuvoje, tačiau šiandien ši sistema yra visiems visuotinai žinoma. Ekspertų teigimu, Lietuvoje vis daugėja besiskolinančių žmonių. Tačiau yra ir gera žinia – daugėja ir linkusių paskolas grąžinti.

Kredito įmonės, norėdamos prisitaikyti prie savo klientų, teikia įvairiausias paslaugas. Štai pvz. šiandien lengvai ir patogiai yra duodami kreditai internetu tiems žmonėms, kurie nori sutaupyti savo laiko. Tai iš tiesų šaunus pasiūlymas, nes dažniausiai čia suteikiami kreditai be registracijos mokescio. Be to, tai labai patogu. Įsivaizduokite, kad Jums reikia pirmą kartą pasiskolinti pinigų ir Jūs dar nė nenumanote iš kokios įmonės norėsite pasiskolinti. Tam Jums reikia susipažinti su visomis bendrovėms ir jų siūlomomis paslaugomis. Tik pagalvokite kiek laiko Jums reikėtų sugaišti, keliaujant pr įvairius bankus ir įmones, kurios teikia kreditą, jei norėtumėte išsiaiškinti, kokias paslaugas jie siūlo. Tam turėtumėte paaukoti visą savaitgalį, o gal net daugiau. Juk prieš skolinantis privalu išsiaiškinti, kokias sąlygas siūlo skirtingos įmonės. Kiekvienoje įmonėje kreditai yra įvairūs, todėl reikia aptarti įvairias smulkmenas. Kad dėl to Jums galvos neskaudėti, interneto svetainėse daugelis kredito įmonių siūlo puikias paslaugas. Jūs galite svetainėje imti ir su skaičiuokle suskaičiuoti savo skolinimosi galimybes ir mokėjimo laikotarpius ateityje ir išsiaiškinti, ar kreditai internetu yra Jums palankus skolinimosi būdas. Tam Jums reikia nuspręsti, kokią sumą pinigų norite pasiskolinti ir per kurį laiką ketinate ją grąžinti. Tai galite patikrinti beveik kiekvieno banko ar kreditavimo įmonės puslapyje. Tai ypač patogu, nes apskaičiuoti paskolos galimybę keliuose puslapiuose Jums tekainuos vos keliasdešimt minučių. Taip sutaupysite daug savo laiko ir pastangų.

Kad skolintis būtų dar patogiau, kai kurios įmonės siūlo dar greitesnį būdą išgelbėti save sunkioje gyvenimo finansinėje padėtyje. Tai nauja ir patogi paslauga, kuomet kreditai sms žinute gali būti paimti ir suteikti. Tai ypač patogu, norint įsigyti kokį neplanuotą pirkinį ar kelionę. Jums tereikia parašyti sms žinutę kredito bendrovei ir vos per penkiolika minučių Jūsų sąskaitą pasieks greiti pinigėliai. Tokia paslauga ypač dažnai naudojasi verslininkai, kuomet reikia padengti didelių neplanuotų išlaidų sąskaitas. Naudojantis tokiu kredito teikimu Jums nereikia pasirašinėti ilgų sutarčių ir laukti eilėje prie banko filialo. Tai pats patogiausias būdas pasiskolinti greitai ir efektyviai.

Ekspertai nuolat primena, kad net ir žinant, jog įvairios kredito įmonės rūpinasi savo klientais ir taikosi prie jų gyvenimo būdo, svarbu nepasiduoti didelėms reklamoms ir išlaikyti savo nuomonę. Labai dažnai vedini draugų patarimų ar susižavėję lengvu pinigų gavimo būdu žmonėms nepagalvoja kad kreditai yra ne pramoga, o labai atsakingas žingsnis. Lietuvoje jau yra skambėję keletas istorijų, kai iš paskolintų 200 litų žmonėms teko atiduoti net kelis tūkstančius todėl, kad jie pavėlavo sumokėti tam tikrą įmoką. Kad Jums nenutiktų taip, prieš skolinantis greituoju būdu visada privalu gerai ir adekvačiai įvertinti savo finansines galimybes. Kreditavimo įmonių atstovai teigia, jog dažniausiai į tokio tipo rizikos grupes papuola jauni žmonės arba bedarbiai. Tai yra tie žmonės, kuriems labiausiai reikia pinigų ir dažniai būtent jiems atiduoti skolą yra labai sunku. Tokiu atveju kreditai tampa ne pagalba, o didžiule našta. Ji gali psichologiškai net sužlugdyti žmogų, privesti prie depresijos. Todėl patariama net ir renkantis patogiausią būdą pasiskolinti pinigų, visgi atrasti laiko ir apie šį žingsnį pasikonsultuoti su konsultantu, puikiai išmanančiu finansus ir kredito rinką. Jis įvertins Jūsų galimybes ir patars, kaip elgtis. Tokiu atveju išsiaiškinsite ir su protingu žmogumi padiskutuosite apie kreditus ir Jūsų galimybę skolintis bei grąžinti pinigus. Tai patariama padaryti prieš skolinantis ir galbūt sužinosite daug naujų dalykų apie kreditus, kurių nežinojote ankščiau iš kompetentingo žmogaus.

 Daugiau informacijos: vivus.lt

Komentarai neleidžiami.