Kreditas – baisus įsipareigojimas, užkraunantis dideles prievoles? Gal pasirinkimas, sukuriantis finansinį nestabilumą? Tikrai ne. Šiais laikais finansinė pagalba gali pasiekti Jus be jokių nemalonių ir kenksmingų pasekmių. Kreditai suteikiami itin lanksčiomis sąlygomis, atsižvelgiant į asmens finansinę padėtį ir perspektyvas bei racionaliai apsprendžiant skolinamos sumos dydį bei grąžinimo terminus. Todėl šia visame pasaulyje populiaria paslauga dabar galima naudotis drąsiai ir užtikrintai.

Noriu pasiskolinti. Ar galiu?

Kam gali būti suteikiamas kreditas? Atsakymas paprastas: galbūt ne kiekvienam, tačiau tikrai daugeliui. Ne visi žmonės gali skolintis dideles sumas, nes skiriasi kas mėnesį gaunamų pajamų dydis ir kiti paskolų tiekėjams rūpintys rodikliai. kreditas5000 ir mažesnėms sumoms, anot ekspertų, lengvai prieinamas bet kuriam dirbančiam žmogui. Tad jei dirbate, nors ir ne pilną darbo dieną, Jums tikrai bus suteiktas kreditas internetu ar net sms žinute.

Ką daryti, jei netikėtai praradote darbą arba jau senokai jo neturite, bet pritrūkote pinigų ir žinote, kad sugebėtumėte laiku juos grąžinti? Daugelis kredito bendrovių skelbia: kreditas bedarbiams neteikiamas. Vis dėlto, laisva rinka ir šioje verslo srityje itin arši konkurencija, priverčia skolinančias įmones palankiai žiūrėti į išimtinius atvejus ir kartais paskolinti pinigų pastovių pajamų neturintiems asmenims. Žinoma, tokiu atveju negalima tikėtis didelių sumų, tačiau minimali finansinė pagalba dažniausiai suteikiama. Todėl iškart nepasiduokite, išgirdę, kad kreditas nedirbantiems neteikiamas, geriau kreipkitės į konkrečią įmonę ir individualiai tarkitės dėl kredito sąlygų, išsiaiškinkite savo galimybes.

Kreditas – Jums patogiausiu būdu

Nusprendę pasiskolinti, nesijaudinkite dėl paslaugos trukmės. Šiuo metu kreditą galima gauti ypač greitai, pasirinkus Jums patogiausią būdą. Kreditai teikiami tuo užsiimančių įmonių būstinėse, kur juos galite gauti į rankas grynais pinigais. Tai nelabai populiarus būdas, nes pasiskolinti galima kur kas greičiau, lengviau ir patogiau, naudojantis jau visiems prieinamomis technologijomis, pavyzdžiui, internetu. Kreditai internetu teikiami visą parą, todėl jie visada po ranka. Šiuo atveju tereikia pasirašyti elektroninę sutartį, kurioje numatomos visos kredito suteikimo sąlygos ir pinigai dažnai per keliolika ar keliasdešimt minučių atkeliauja į asmeninę sąskaitą. Kreditas internetu – puiki galimybė daugeliui žmonių, tačiau tiems, kurie vis dar nesinaudoja kompiuteriais ar tiesiog konkrečiu atveju neturi galimybės pasinaudoti interneto ryšiu, siūlomas ir dar paprastesnis būdas – skolinimasis sms žinute arba skambučiu. Abiem atvejais tampa prieinamas kreditas24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

Kredito sąlygos – abipusis susitarimas

Nusprendę, kad Jums tikrai reikalingas kreditas internetu ar kitu būdu, pirmiausia nuosekliai ir griežtai apsvarstykite savo poreikius, galimybes ir perspektyvas. Skolinkitės tik visiškai įsitikinę, kad tikrai sugebėsite laiku grąžinti gautą sumą. Ne kiekvienas gali objektyviai įvertinti savo situaciją, todėl skolinančios įmonės (kreditas 123 ir kiti) siūlo pasitarti su specialistais, kurie:

  • Turi patirties ir kompetencijos spręsti finansines problemas;
  • Sugeba įvertinti Jūsų finansinę situaciją;
  • Suformuoja racionalų planą, kad kreditas būtų grąžintas laiku;
  • Pasiūlo abipusiai priimtinas kredito sąlygas;
  • Esant būtinybei skatina atsisakyti skolinimosi idėjos.

Įsiklausius į specialistų patarimus, galima džiaugtis tikrai puikiais ir gyvenimo neapsunkinančiais sprendimais, kurie palankūs tiek skolintojui, tiek besiskolinančiam. Tada kiekvienam rūpimas santykis banko sąskaitoje – kreditas debetas – išlieka stabilus ir nesunkiai kontroliuojamas.

Visi kreditų tiekėjai sutartinai kartoja: skolinkitės atsakingai! Tai ne populiari ir visiškai nereikšminga frazė, bet naudingas ir tikrai apgalvotas patarimas. Prisiminkite šią taisyklę ir kreditas visada bus naudinga pagalba, o ne finansinių sunkumų pinklės.

Komentarai neleidžiami.