Tvirtai nusprendėte pradėti nuosavą verslą? Žinote, kokia komercine veikla norėtumėte užsiimti? Jau seniai brandinote savo verslo idėją ir pagaliau norite palikti savo dabartinį darbą, naują gerai apmokamą darbo vietą susikurdami savo pačių rankomis? Jei taip, tuomet jums yra būtina sudaryti verslo planą, kuriuo vadovaudamiesi vystytumėte savo naująjį verslą.

UAB steigimasŽinoma, norint komercinę veiklą vykdyti legaliai, būtina visą tai įteisinti. Tai reiškia, kad jums reikia nuspręsti, kokį juridinį asmenį norėsite pasirinkti. Kaip bebūtų, dažniausiai pasirenkama Uždaroji akcinė bendrovė (UAB), todėl jei ir jūs nusprendėte pasirinktį šią juridinio asmens formą, spustelėkite čia ir pasidomėkite šios srities specialistų siūlomomis paslaugomis. Tai jums leis išvengti didesnių sunkumų ir būti tikriems, kad jūsų naujoji bendrovė bus įsteigta labai greitai ir be jokių papildomų nesklandumų.

Taip pat labai svarbu, kad įsteigus įmonę jūs pagalvotumėte apie pačius būtiniausius darbuotojus, kurių reikės jūsų komercinės veiklos vykdymo eigoje. Kai kurie pradedantieji verslo savininkai būna linkę pulti į kraštutinumus – vieni jų samdo kuo daugiau darbuotojų, suburdami pernelyg didelę komandą, o kiti iš jų stengiasi naujų etatų kūrimo vengti ir bene visas užduotis bando atlikti patys. Akivaizdu, kad nei vienas, nei kitas sprendimas nėra tinkami. Kiekvienam verslui reikia darniai dirbančios komandos, tačiau ji turėtų būti optimali. Pavyzdžiui, jums tikrai nėra būtina samdyti buhalterį, kai vietoje to jūs galite kreiptis į buhalterinių paslaugų bendrovę. Be to, jums taip pat nėra būtinybės samdyti marketingo specialistą, kai galite pasinaudoti rinkodaros agentūrų siūlomomis paslaugomis. Tokių ir panašių pavyzdžių galima pateikti daugybę. Visi jie akivaizdžiai parodo, kad kiekvienas verslas turi puikią galimybę išvengti didesnių išlaidų, tokiu būdu palengvinant savo veiklos vykdymą.

Suprantama, kad niekuomet negalima pamiršti ir konkurentų. Net jei manote, kad jūsų produktas ar paslauga yra kur kas geresni nei jūsų konkurentų, tai tikrai nereiškia, jog jūs neturėtumėte atsižvelgti į jų priimamus sprendimus. Kiekvienas jūsų rinkos dalyvis jums yra konkurentas, todėl pasistenkite juos pranokti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *