Visa dekoratyvinė kosmetika turi būti su ap­saugos faktoriumi. Dažnas gali argumentuoti, kad būna ir lietingų, šaltų vasarų, bet juk odą reikia saugoti ne tik nuo saulės, bet ir nuo blo­go oro. Jeigu jūsų oda pigmentuota, ji yra ir jautri, nemėgsta per daug kosmetikos, taip pat reaguoja j jos pakeitimą.

Kosmetologijos firmos greitai sureaguoja į klientų poreikius ir pastaruoju metu gamina specialias kosmetines priemones (kapsules, ampules, serumus) konkrečioms odos pigmen­tacijos problemoms spręsti galite rasti svetaineje www.kvepinkis.lt. Paprastai šiomis kosmetinėmis priemonėmis tepama tik pigmen­tuota vieta, o bioaktyviųjų medžiagų koncen­tracija jose yra kur kas didesnė, aktyvumas — stipresnis.

Bet kokiu atveju, prieš pradedant naudoti aktyvaus poveikio kosmetines priemones pig­mentuotai odai, reikalinga kosmetologo arba dermatologo konsultacija.Kad oda nepasidengtų negražiomis pigmen­tinėmis dėmėmis, ant balinamojo kremo dar reikia užtepti apsauginį kremą su SPF (Sun Pro-teetive Factor) filtru. Išsamiau apie tai rašoma skyriuje „Oda ir saulė“.Prieš pradedant bet kokias odos balinimo pro­cedūras būtina apsisaugoti nuo hiperpigmentacijų. Visų tipų odai labai svarbūs SPF filtrai, taip pat reikia vengti saulės prieš ir po procedūrų: lazerinio ir cherninio pilingų, dermabrazijų, plas­tinių operacijų, epiliacijų lazeriu ir pan.

Kosmetiką su SPF reikėtų naudoti nėštumo metu, geriant kontraceptines tabletes, antibio­tikus ir kitus vaistus, galinčius sukelti orga­nizmo fotojautrumą.Jeigu vis dėlto atsirado hiperpigmentacijos požymių, balinimo procedūras galima pasirink­ti tik įvertinus odos tipą ir priežastis, sukėlu­sias pigmentaciją.

escada-magnetism-edp-moterims-75ml

Štai keli odos balinimo receptai:

O Strazdanoms balinti galima naudoti krienų sul­tis, lygiomis dalimis sumaišytas su grietine. Kau­kę ant veido laikykite ne ilgiau kaip 56 minutes.

Prie nekenksmingų balinamųjų priemonių pri­klauso citrinos sultys, greipfrutas, rūgštūs kopūs­tai, žali agurkai.

Šių vaisių ir daržovių sultimis, atskiestomis lygiomis dalimis su vandeniu, veidą valykite 2— 3 kartus per dieną.

O Braškių ir žemuogių tyrelę ant veido tepkite kaip kaukę. Po 20 30 min. košelę nuvalykite ir pirštų galiukais lengvai įtapšnokite į odą.

Nuplaukite šiltu vandeniu, paskui šaltu pienu.

O Ryte ir vakare veidą drėkinkite petražolių nuoviru. 2 šaukštus smulkiai supjaustytų žalių petražolių lapelių užpilkite stikline verdančio vandens ir laikykite 3 valandas, paskui nu-koškite. Nuovirą laikykite šaldytuve ne ilgiau kaip 7 dienas. Taip pat jį galima užšaldyti, o po to ledo gabaliukais drėkinti odą escada kvepalai.

O 1 šaukštą 3 proc. vandenilio peroksido ati­džiai sumaišykite su 15 g mielių. Ant veido laikykite 57 minutes.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *