pirties nuomaPramogų Lietuvoje tikrai nėra per mažai – dabar galima pasinaudoti pirties nuoma bei kitais poilsio malonumais. Kiekvienas turėtų žinoti, kad pirtis dažniausiai šeimininkai nuomoja dviem atvejais – poilsio bei švenčių tikslais. Jeigu galvojate pasinaudoti galimybe užsisakyti pirtelę šventei, tada turėtumėte pagalvoti ir apie kitus niuansus. Matote, paprasta pirtele naudotis jūs galėsite, bet neaišku ar pasirinktoje vietoje jūs rasite visą kitą šventėms būdingą įrangą bei patalpas. Būtent todėl galima matyti, kad šventėms bei poilsiui skirtos pirtys yra skirtingos. Kiekviena jų turi savų privalumų bei trūkumų.

Švenčių metu pirtis yra tik kaip priedas ir būsimų pramogų – pirtelė nėra vienintelis akcentas. Jeigu organizuojate nemažą šventę, jums reikėtų pagalvoti apie miegamuosius. Juk jeigu ketinate švęsti visą parą, juk po pramogų niekur keliauti nenorėsite ar ne? Būtent todėl jums reikėtų ieškoti šventinės vietos, kurioje būtų sukurtos visos sąlygos – pirtis bus tik papildoma pramoga. Dažniausiai šventėms yra pasirenkamos kaimo turizmo sodybos, nes jos gali pasiūlyti viską, įskaitant ir pirties malonumus ar karštus kubilus. Būtina pabrėžti, kad šventinės vietos dažniausiai turi ir miegamuosius numerius, o viskas priklauso būtent nuo sodybos dydžio. Kuo erdvesnė sodyba, tuo daugiau gali tekti sumokėti pinigų. Juk kiekviena sodyba ir yra skirtinga, nes vienos šventės būna su kur kas didesniu dalyvių skaičiumi.

Poilsiui skirtos pirtys dažniausiai yra pasirenkamos specialiuose pramogų kompleksuose ar tiesiog poilsiavietėse. Yra ir tokių sodybų, kurios svečius priima vos ne ištisus metus, o jiems tiesiog suteikia apgyvendinamuosius numerius. Norint pasinaudoti pirtimi, tiesiog reikia ją užsisakyti norimam laikotarpiui – valandiniu tarifu. Būtina atidžiai perskaityti visą pateikiamą informaciją apie pasirinktą vietą – kai kurios yra brangesnės, o taip pat kitose vietose gali būti taikomi ir specialūs reikalavimai.

Jeigu jums aktuali pirtis būtent šventei, siūlytume internetiniuose sodybų kataloguose paieškoti vietų, kuriose būtų visos sąlygos švenčių rengimui. Tuose kataloguose jūs galėsite nusistatyti visus reikalingus paieškos kriterijus, o tai reiškia, kad sodybą, kurioje būtų ir pirtis, atrasti nebus jau labai sudėtinga.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *